Rekomendacje klientów

Pani Urszula

Mieszkanie w Warszawie… czy jest jakaś osoba, która o tym nie marzy? Zdaje Mi się, że nie ma! Ja swoje zrealizowałam, mój projekt nosi tytuł „M dla wnuka.”
Witam Was serdecznie, mam na imię Urszula i jestem wystrzałową Babcią 14 miesięcznego Aleksandra. W 2017 roku kupiłam wraz z mężem mieszkanie na osiedlu Viva Garden 4. Wtedy mój wnuczek był jeszcze w komfortowym brzuszku swojej Mamy, ale Ja już wiedziałam, dla kogo kupujemy 30 metrów wraz z 100 metrowym ogródkiem.
Mieszkanie remontowane było dwa miesiące co dla Mnie osoby będącej w ciągłym ruchu było mnóstwem czasu. Ten czas jednak nie był marnowany, ponieważ gdy ekipa kładła płytki to Ja w pocie czoła kopałam doły, sadziłam tujki i wysypywałam ozdobną korę.
Już nie mogłam się doczekać kiedy mój wnuczek zobaczy co dla niego mam. Prezent w postaci mieszkania jest marzeniem, a ja byłam w stanie te marzenia obrócić w rzeczywistość. Lokalizacja osiedla jest fantastyczna, blisko do centrum Warszawy już nie mówiąc o tym, że w 2020 roku będą do metra dzielić nas raptem dwa przystanki tramwajem, blisko sklepy, autobusy, ale tez i spokój, który ważny jest w trakcie spacerów z dzieckiem, zieleń, łąki, piękne domy jednorodzinne, jest co podziwiać, sąsiedzi mili i uczynni. Poleciłam to miejsce znajomym i po tym jak przyjechali w odwiedziny od razu zdecydowali się na zakup i na chwilę obecną 6 mieszkań jest już kupionych z Mojego polecenia, 3 jeszcze się zastanawiają, a ja mogę dodać na marginesie, że spodziewam się kolejnego wnuka i na 28 grudnia jestem już umówiona z notariuszem. Koszt takiej kawalerki nie jest wygórowany, na emeryturze jestem w stanie pozwolić sobie na taki zakup ponieważ żaden wnuczek nie może być poszkodowany więc z impetem ruszam z realizacją kolejnego projektu „M dla wnuka.”
Serdecznie pozdrawiam
Urszula.