Mieszkania Włochy

Przejrzyj nowe mieszkania na sprzedaż na Włochach wybudowane przez warszawskiego dewelopera Victoria Dom. Inwestycje bezpośrednio z rynku pierwotnego.

Warsaw
Zapytaj

Dowiedz się więcej

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

OK

Wystąpił błąd!

Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

OK

Żadne osiedle nie spełnia Twoich oczekiwań

Zmień parametry

Dowiedz się więcej

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych przez Victoria Dom S.A., Dom Kredytowy Victoria Sp. z o.o. , Równoległa Development Sp. z o.o. lub Młodnicka Development Sp. z o.o. poprzez Formularz Kontaktowy uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 11 39 400.

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

OK

Wystąpił błąd!

Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

OK

Inne dzielnice

Zobacz mapę inwestycji

Nowe mieszkania na sprzedaż: Włochy, Warszawa

Jako jeden z czołowych deweloperów na rynku warszawskim - Victoria Dom - oferujemy nowoczesne mieszkania na sprzedaż na Włochach. Wszystkie z nich są bardzo ustawne. Kształt poszczególnych pomieszczeń umożliwia swobodną aranżację ich wnętrza. Ponadto, zaprojektowane są tak, aby każdy domownik odnalazł w nich kawałek przestrzeni tylko dla siebie. Nasze nowe mieszkania na Włochach są obiektem dużego zainteresowania wśród młodych małżeństw z małymi dziećmi. Interesują się nimi także inwestorzy szukający nieruchomości pod wynajem długoterminowy.
Jeśli poszukujesz atrakcyjnej nieruchomości, zainteresuj się naszą inwestycją mieszkaniową na Włochach. Dzielnica ta jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy - m.in. dzięki stacji PKP, licznym liniom autobusowym, a także szybkiemu wjazdowi na trasę S2 i Aleją Krakowską. Nie trzeba też jechać do Śródmieścia, aby się zrelaksować i odpocząć. Na terenie Włoch oraz w ich pobliżu znajduje się wiele obiektów rekreacyjnych oraz miejsc rozrywki, takich jak: Park ze Stawami Cietrzewia, Fort V Włochy oraz AvePark. Jest też, gdzie zrobić zakupy - np. w centrum handlowym Okęcie Park. We Włochach działa także wiele szkół i obiektów sportowych. Jeśli szukasz mieszkania, wybierz inwestycję Victoria Dom na Włochach. Jesteśmy deweloperem godnym zaufania. Wszystkie zrealizowane przez nas do tej pory inwestycje były ukończone bez żadnych opóźnień.