Mieszkania Ursus

Przejrzyj nowe mieszkania na sprzedaż na Ursusie wybudowane przez warszawskiego dewelopera Victoria Dom. Inwestycje bezpośrednio z rynku pierwotnego.

Warsaw
Zapytaj

Dowiedz się więcej

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

OK

Wystąpił błąd!

Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

OK

Żadne osiedle nie spełnia Twoich oczekiwań

Zmień parametry

Dowiedz się więcej

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych przez Victoria Dom S.A., Dom Kredytowy Victoria Sp. z o.o. , Równoległa Development Sp. z o.o. lub Młodnicka Development Sp. z o.o. poprzez Formularz Kontaktowy uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 11 39 400.

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

OK

Wystąpił błąd!

Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

OK

Inne dzielnice

Zobacz mapę inwestycji

Nowe mieszkania na sprzedaż: Ursus, Warszawa

Jako jeden z największych deweloperów w stolicy - Victoria Dom – od 23 lat oferujemy nowoczesne mieszkania na sprzedaż na Ursusie. To, co przede wszystkim doceniają w nich nabywcy to duża liczba pokoi. Dzięki temu każdy domownik może liczyć na swoją własną przestrzeń. Nowe mieszkania na Ursusie wybierane są zarówno przez młode małżeństwa z dziećmi, jak i inwestorów, którzy szukają nieruchomości na wynajem długoterminowy.
Co ważne, nasza inwestycja jest świetnie skomunikowana z centrum Warszawy. Posiada dobre połączenie z trasą S7 i S8, a w obrębie dzielnicy funkcjonują dwie stacje pociągów - Ursus Niedźwiadek oraz Ursus, na których zatrzymują się koleje SKM oraz KM. Dzięki temu codzienny dojazd do pracy nie stanowi problemu. Dodatkowo, w jej pobliżu znajduje się wiele lokali usługowych, w tym Centrum Handlowe Skorosze oraz Factory Ursus. W niedalekiej okolicy działają także placówki edukacyjne i obiekty sportowe. To wszystko czyni nasze mieszkania na Ursusie idealnym miejscem do życia. Jesteśmy deweloperem godnym zaufania. Wszystkie do tej pory realizowane przez nas inwestycje zostały oddane w założonym terminie.