Mieszkania Tarchomin

Przejrzyj nowe mieszkania na sprzedaż na Tarchominie wybudowane przez warszawskiego dewelopera Victoria Dom. Inwestycje bezpośrednio z rynku pierwotnego.

Warsaw
Zapytaj

Dowiedz się więcej

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

OK

Wystąpił błąd!

Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

OK

Żadne osiedle nie spełnia Twoich oczekiwań

Zmień parametry

Dowiedz się więcej

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych przez Victoria Dom S.A., Dom Kredytowy Victoria Sp. z o.o. , Równoległa Development Sp. z o.o. lub Młodnicka Development Sp. z o.o. poprzez Formularz Kontaktowy uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 11 39 400.

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

OK

Wystąpił błąd!

Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

OK

Inne dzielnice

Nowe mieszkania na sprzedaż: Tarchomin, Warszawa

Jako znany deweloper działający w Warszawie – Victoria Dom - oferujemy nowoczesne mieszkania na sprzedaż na Tarchominie. Do wyboru jest cały wachlarz nowoczesnych nieruchomości różniących się od siebie metrażem. Przemyślany rozkład pomieszczeń pozwala na dużą swobodę w aranżacji wnętrza. Nasze nowe mieszkania na Tarchominie polecane są szczególnie młodym parom z dziećmi, a także poszukującym nieruchomości inwestycyjnych. Jeśli szukasz idealnego miejsca do życia w tej dzielnicy, zdecyduj się na propozycję Victorii Dom. Jest to okolica posiadająca wiele połączeń komunikacyjnych z centrum stolicy - np. przez most Marii Skłodowskiej - Curie i bliską odległość do Metra Młociny. W Tarchominie funkcjonuje także wiele linii autobusowych i tramwajowych.
Nasze mieszkania na Tarchominie umożliwiają bliższy kontakt z naturą. Dużą zaletą tej lokalizacji jest szybkie połączenie z miejscowościami położonymi nad Zalewem Zegrzyńskim, a także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. W pobliżu mieszkań na sprzedaż na Tarchominie znajdują się też liczne centra handlowe m.in.: Galeria Północna i C.H. Pod Dębami. Oprócz tego, działa tu wiele szkół i obiektów sportowych. Polecamy inwestycję Victoria Dom na Tarchominie. Jesteśmy godnym zaufania deweloperem, który swoje inwestycje realizuje bez żadnych opóźnień.