Rekomendacje klientów

Magda Staniszewska

Dlaczego deweloper Victoria Dom? Dlaczego Osiedle Mieszko 1?
Od zawsze marzyło mi się mieszkanie na Pradze Południe. Klimatyczna dzielnica, piękna architektura i co najważniejsze wszędzie blisko. Poszukiwania wymarzonego gniazdka trwały dłuuuuuuuuugo. Błądziłam, czytałam opinie, jeździłam po inwestycjach. Ponadto szukałam mieszkania w przystępnej cenowo kwocie. Dodatkowo zależało mi na nowoczesnym wyglądzie budynku. Chciałam też, aby w wybranej przeze mnie inwestycji powstało osiedle, a nie był to tylko jeden postawiony blok. Aż w końcu w internecie znalazłam opis inwestycji Victoria Dom Osiedle Mieszko 1. I byyyyyyyyyyyyyyła to miłość od pierwszego wejrzenia :)
Osiedle Mieszko 1 okazało się strzałem w pięćdzisiątkę. Spełniało ono wszystkie wymienione powyżej oczekiwania. Super mieszkanie, w super lokalizacji, w super budynku i to w tak superowej kwocie. Dodatkowo pierwsza wizyta w biurze obsługi zadecydowała, że teraz obecnie kończę wykańczać już swoje osobiste, najpiękniejsze na świecie mieszkanie. Pani z biura pomimo mojego marudzenia, wmyślania, gderania okazała się niezastąpiona. Tego właśnie też oczekiwałam od przedstawicieli dewelopera, któremu jakby nie patrząc poświęciłam pieniądze swojego życia. Rzeczowa pomoc, szybka odpowiedź - to jest to.
Kończąc serdecznie Państwu dziękuję za całą współpracę, za to, że teraz jestem najszczęśliwszą kobietą na ziemi- bo mam swoje mieszkanie, wymarzone mieszkanie, moje mieszkanie. A na te święta życzę Państwu właśnie spełniania marzeń - takich jak moje.

Z poważaniem
Magda Staniszewska