O Victoria Dom

Nasze
doświadczenie

 • Osiedle Przystanek Praga
 • Osiedle Bravo
 • Osiedle Verba
 • Osiedle Igrzyskowa
 • Osiedle Kaskada Skorosze
 • Osiedle Mehoffera
 • Osiedle Ogrody Targówek
 • Osiedle Ogrody Victorii
 • Osiedle Przy Parku
 • Osiedle Kwiatowa Polana
 • Osiedle Olesin
 • Osiedle Park Dworski
 • Osiedle Park Dworski II
 • Osiedle Talarowa
 • Osiedle Kąty Grodziskie
 • Osiedle Wilkowiecka
 • Osiedle Lewandów
 • Osiedle Tymotki
 • Osiedle Majorki
 • Osiedle Milenijna
 • Osiedle Słonecznego Poranka
Investments map

Nasze doświadczenie

Victoria Dom - Prosta droga do szczęścia

Tworzymy mieszkania i domy, które spełniają oczekiwania naszych Klientów – są dobrze zaprojektowane, ustawne i wygodne a przede wszystkim dostępne cenowo. Nasza filozofia jest prosta; chcemy by kupno nowego, wymarzonego mieszkania było łatwe.

Poczucie bezpieczeństwa i komfortu naszych Klientów sprawia nam satysfakcję, dlatego zarówno nasze projekty, ceny mieszkań i proces zakupu wyznaczają prostą drogę do szczęścia tysięcy Klientów Victoria Dom. Jesteśmy polską firmą z ponad 22-letnim doświadczeniem. Wybudowaliśmy ponad 5200 mieszkań i domów o łącznej powierzchni ponad 301 tysięcy metrów kwadratowych.

Victoria Dom w liczbach

22

Lata na
rynku

100%

Polskiego
kapitału

100%

Mieszkań oddanych
przed terminem

2400

mieszkań i domów
w budowie

Nagrody i wyróżnienia

Osiedle
Classic VI

Osiedle Classic VI przy ul. Modlińskiej na Tarchominie to dobry wybór dla osób poszukujących dostępnego cenowo mieszkania dobrze skomunikowanego z centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest pośród licznych terenów zielonych, w jej pobliżu znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura, a dojazd do metra komunikacją miejską zajmuje 15 minut. Classic VI to 51 ustawnych i wygodnych mieszkań o powierzchni od 27 do 76 m2. Każde z nich posiada balkon lub ogródek.

Osiedle położone jest 3 km od Centrum Handlowego Auchan Modlińska. Nieopodal znajduje się także Centrum Handlowe Factory Annopol, IKEA czy Centrum M1. Wkrótce dołączy do nich Galeria Północna. Jednak okolica osiedla Classic VI to nie tylko zakupy. Tarchomin ma do zaoferowania liczne parki, trasy rowerowe oraz lasy. Na spacer można wybrać się między innymi do Rezerwatu Czarnej Strugi, Puszczy Słupeckiej lub Parku Bródnowskiego. 25 minut jazdy samochodem dzieli inwestycję od Zalewu Zegrzyńskiego.

Osiedle
Viva Garden V

Viva Garden V to kolejny etap inwestycji na zielonej Białołęce. Obejmuje on niskie, trzy i czterokondygnacyjne budynki, w których zaplanowano 93 mieszkania o powierzchniach od 29 do 78 m2. Architekci na stosunkowo niewielkich metrażach zaprojektowali od dwóch do pięciu funkcjonalnych, ustawnych i jasnych pokoi. 8 mieszkań w tym etapie jest dwupoziomowych i posiada jasne poddasza mieszkalne. Wszystkie lokale, niezależnie od powierzchni, mają balkon, ogródek lub loggię. W otoczeniu dominują domy jednorodzinne i bloki o niskiej zabudowie.

Osiedle
Viva Garden VI

Po sukcesie poprzednich etapów popularnej inwestycji Viva Garden na Białołęce, w sprzedaży jest kolejny, 6 etap. W skład kameralnego osiedla o niskiej, trzypiętrowej zabudowie, wchodzą trzy budynki, w których powstaje 99 mieszkań. Na niewielkich metrażach (od 34,77 m² do 66,94 m²) zaprojektowaliśmy ustawne i widne mieszkania, od dwóch do czterech pokoi. Do każdego mieszkania przynależeć będzie balkon, taras (nawet do 52,90 m²) lub ogródek, co w połączeniu z zielonym otoczeniem i fontanną zlokalizowaną nieopodal budynku pozwala na relaks w spokojnej atmosferze.

Osiedle
Viva Garden VII

Viva Garden 8 to wyczekiwany przez klientów, kolejny etap popularnej inwestycji na zielonej Białołęce. Obejmuje on trzy kameralne, trzypiętrowe budynki, w których zaplanowano łącznie 100 ustawnych i jasnych lokali o zróżnicowanej powierzchni. W tym etapie dostępne są mieszkania 1-4 pokojowe o metrażach od 29 do 81 m2. Każde z mieszkań posiada balkon (nawet do 42 m2), loggię lub w przypadku mieszkań na parterze – ogródek (o powierzchni do 176 m2). Wokół dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych i bloków.

Osiedle
Mieszko

Osiedle Mieszko zlokalizowane jest w miejscu dawnej fabryki cukierków Mieszko przy ul. Chrzanowskiego, w centrum Grochowa, 300 m od przystanków komunikacji miejskiej. Takie położenie gwarantuje sprawne połączenie komunikacyjne ze Śródmieściem i innymi dzielnicami, dostęp do bogatej infrastruktury oraz daje możliwość odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Inwestycja znajduje się zaledwie 5,5 km od Ronda gen. Charles'a de Gaulle'a i 5 km od Starego Miasta.

Osiedle
Mieszko 2

Mieszko 2 to drugi etap popularnej inwestycji Osiedle Mieszko, która zlokalizowana jest w miejscu dawnej fabryki słodyczy przy ul. Chrzanowskiego na warszawskim Grochowie. Takie położenie pozwala na wygodny dojazd do centrum miasta. Osiedle znajduje się 300 m od przystanków autobusowych i 2 km od stacji SKM Olszynka Grochowska. W pobliżu inwestycji (500 m i 1 km) planowane są dwie stacje III linii metra – Mińska i Rondo Wiatraczna.

Osiedle
Przystanek Praga

Osiedle Przystanek Praga to inwestycja zlokalizowana przy ul. Boremlowskiej 48, oferująca jedne z najciekawszych, cenowo dostępnych mieszkań w Warszawie. Łączy w sobie doskonałe położenie z przyjazną i funkcjonalną architekturą oraz dostępem do bogatej infrastruktury miejskiej. Osiedle znajduje się 200 metrów od przystanków komunikacji miejskiej i 650 metrów od stacji SKM. Kolejką SKM do centrum Warszawy można stąd dojechać zaledwie w 15 minut, bo to tylko 3 stacje!

Praga Południe jest dzielnicą z klimatyczną, niską zabudową. Mieszkańcy korzystać mogą z licznych obiektów sportowych, m.in. Ośrodka Sportów i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, halą sportową i siłownią oraz z Pływalni Szuwarek z dwoma basenami i salą fitness. Tutaj siedzibę ma orkiestra Sinfonia Varsovia, prężnie działa Centrum Promocji Kultury organizujące koncerty, przedstawienia teatralne, pokazy filmowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Osiedle
Ursus Factory

Osiedle Ursus Factory powstaje przy ulicy Traktorzystów w pobliżu stacji SKM co pozwoli w 15 minut dojechać do centrum miasta. Do stacji prowadzi nowoczesne przejście podziemne.

Bliskość tras S2, S8, 7 pozwala na szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy. Stacja SKM Ursus znajduje się 4 minuty pieszo od osiedla – podróż kolejką do Śródmieścia zajmuje 15 minut (to zaledwie 5 stacji). Osiedle znajduje się także ok. 200 metrów od przystanku autobusowego. Mieszkańcy osiedla Ursus Factory będą mogli szybko dojechać do biurowców w Alejach Jerozolimskich w okolicy Blue City, przy Dworcu Zachodnim oraz w pobliżu Ronda Daszyńskiego. Po 2020 roku planowane jest uruchomienie ostatniej stacji II linii metra, przy ulicy Połczyńskiej. Dojazd do niej zajmie samochodem około 8 minut.