Victoria Dom

Nasza historia

Sprawdź

Nasze doświadczenie na świecie

Dobrze zaplanowane

Jesteśmy rodzinną firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku deweloperskim. W tym czasie oddaliśmy do użytku ponad 5200 wybudowanych mieszkań i domów o łącznej powierzchni użytkowej 310 000 m2. Obecnie w trakcie realizacji i w przygotowaniu jest 10 000 mieszkań. Nasz sukces opiera się na dobrze zaprojektowanych mieszkaniach, szerokiej ofercie kompaktowych mieszkań w wielu lokalizacjach, konkurencyjnych cenach i doskonałym zarządzaniu projektami.

Polski kapitał
na rynku działamy
od 23 lat

ZAPEWNIONE
ŚRODKI
NA BUDOWĘ

100% MIESZKAŃ
ODDANYCH
W TERMINIE

6400
oddanych
mieszkań i domów

PONAD 10 000
MIESZKAŃ W BUDOWIE
I W PRZYGOTOWANIU

NASZE ATUTY

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE I ELASTYCZNE PODEJŚCIE DO KLIENTA SPRAWIAJĄ, ŻE DYNAMICZNIE ODPOWIADAMY NA POTRZEBY RYNKU MIESZKANIOWEGO.

ZAPEWNIAMY WYSOKIE STANDARDY BUDOWY MIESZKAŃ, DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z NAJLEPSZYMI POLSKIMI WYKONAWCAMI ŚREDNIEJ WIELKOŚCI.

POSIADAMY WŁASNY DOM KREDYTOWY, DZIĘKI CZEMU KLIENCI OTRZYMUJĄ OPTYMALNIE DOPASOWANE OFERTY KREDYTOWE.

Deweloper Victoria Dom S.A.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Victoria Dom oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 10 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku. Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. O rzetelności firmy świadczą liczne nagrody, m.in Diamenty Forbesa 2021, Deweloper Roku, wyróżnienie  przyznawane przez „Gazetę Finansową”, czy tytuł Inwestycji Roku w Warszawie dla osiedla Ursus Factory od użytkowników portalu obido. Sukces Victoria Dom opiera się na dobrze zaplanowanych mieszkaniach.

Nasze realizacje

Tworzymy mieszkania, które spełniają oczekiwania naszych Klientów – są dobrze zaprojektowane, ustawne i wygodne, a przede wszystkim dostępne cenowo. Nasza filozofia jest prosta; chcemy by kupno nowego, wymarzonego mieszkania było łatwe.

Dowiedz się więcej

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy firmą często nagradzaną przez portale oraz kapituły konkursów. Co roku trafiamy na pierwsze miejsca wśród warszawskich deweloperów mieszkaniowych. Naszą ostatnią nagrodą jest wybór osiedla Ursus Factory inwestycją roku przyznawaną przez użytkowników portalu OBIDO.

Dowiedz się więcej