Osiedle Viva Garden 7

PRZY CH FACTORY ANNOPOL
ceny już od 5 990 zł/m2

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D

7 minut do tramwaju

w pobliżu planowanej stacji metra

wkrótce do odbioru

Sprawdź

Opis
inwestycji

Viva Garden 7 to wyczekiwany przez klientów, kolejny etap popularnej inwestycji na zielonej Białołęce tuż przy CH Factory Annopol.
Obejmuje on trzy kameralne, trzypiętrowe budynki, w których zaplanowano łącznie 93 ustawnych i jasnych lokali o zróżnicowanej powierzchni. W tym etapie dostępne są 1-4 pokojowe nowe mieszkania na Białołęce o metrażach od 33 do 73 m2.

Wszystkie nasze nowe mieszkania w Warszawie na Białołęce posiadają balkon (nawet do 26 m2), loggię lub w przypadku mieszkań na parterze – ogródek (o powierzchni do 194 m2). Wokół dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych i bloków. Inwestycja jest najlepszą okazją dla wszystkich, którzy czekają na niezwykle tanie mieszkania na Białołęce. Zakończenie budowy: I kwartał 2020

Kluczowe atuty

Viva Garden 7 to nie tylko dobrze zaprojektowane mieszkania na sprzedaż na Białołęce, ale także atrakcyjna część wspólna. Oprócz 94 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, na terenie inwestycji znajduje się również 10 miejsc naziemnych dla gości lokatorów. Na poszczególnych piętrach oraz w garażu zaplanowano komórki lokatorskie. Nasze nowe mieszkania na Białołęce charakteryzują się ponadprzeciętna funkcjonalnością, znacznie podnoszącą komfort codziennego życia. Pokazujemy, że tanie mieszkania na Białołęce to inwestycja, która szybko zwróci się w postaci Twojego zadowolenia. Nowe mieszkania na warszawskiej Białołęce z pewnością przypadną do gustu Tobie i Twojej rodzinie.

cichobieżne windy

komórki i boksy lokatorskie

garaż podziemny

miejsca postojowe

placyk rekreacyjny

zielona, słoneczna przestrzeń