Osiedle Variant Praga

OSTATNIE MIESZKANIA W OFERCIE

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D

3 minuty do przystanku

9 linii autobusowych do centrum

OSTATNIE MIESZKANIA W OFERCIE

Sprawdź

Opis
inwestycji

Osiedle Variant Praga to nowa inwestycja, która powstaje w dobrze skomunikowanej okolicy ulicy Marsa (Praga Południe, Wawer). Bliskość stacji Szybkiej Kolejki Miejskiej (SKM) pozwala bez korków dotrzeć do centrum miasta. Stacja Gocławek znajduje się 5 minut pieszo od osiedla, a podróż do Śródmieścia zajmuje 17 minut – to tylko 5 stacji. Zlokalizowanie przy głównych węzłów komunikacyjnych - Trasy Siekierkowskiej oraz Traktu Lubelskiego usprawnia dojazd samochodem. Dwa przystanki autobusowe pozwalają na sprawne przemieszczanie się komunikacją miejską. Dostać się w inne miejsca pomogą dwa przystanki autobusowe, zlokalizowane u zbiegu ulic Marsa i Okularowej - w ścisłej okolicy budynku, a zatrzymuje się na nich aż 9 linii autobusowych.

Osiedle Variant Praga to pięciopiętrowy budynek, w którym przewidziano 154 lokale o zróżnicowanej powierzchni (od 22,84 do 79,15 m2). Mieszkania zaprojektowano tak, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń – na stosunkowo małych metrażach mieści się od jednego do czterech funkcjonalnych i ustawnych pokoi. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie garaż podziemny, naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Zakończenie budowy: IV kwartał 2019

Kluczowe atuty

Wokół osiedla dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych i terenów zielonych. Sprawny dojazd do centrum i innych dzielnic zapewnia SKM. Stacja tej kolei (Warszawa Gocławek) znajduje się 500 metrów od budynku. Bliżej - 150 metrów od osiedla znajdują się dwa przystanki, na których zatrzymuje się 9 linii autobusowych. Mieszkańcy osiedla najpilniejsze zakupy zrobić będą mogli w pobliskim Selgrosie – to 3 minuty drogi pieszo. Osiedle znajduje się w pobliżu centrów handlowych King Cross Praga (2,5 km), Auchan (2,3 km) oraz Promenada z kinem (3 km). W podobnej odległości znajdują się także sklepy Leroy Merlin, Media Markt i Castorama, a także popularne dyskonty – Lidl i Biedronka.