Osiedle Ursus Factory 6

2 pokoje od 407 000 zł

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D
Sprawdź
Sprawdź

Opis osiedla

Ursus Factory 6 to kolejny etap inwestycji, który powstaje przy ul. Edwarda Habicha w dzielnicy Ursus. Lokalizacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród singli oraz młodych rodzin, ze względu na swój dynamiczny rozwój. To miejsce, z ogromnym potencjałem, które w szybkim czasie przekształciło się z dzielnicy przemysłowej w przyjazną, nowoczesną i pełną udogodnień bezpieczną strefę mieszkalną.


Ursus jest nowoczesny w każdym aspekcie. W pobliżu inwestycji znajduje się wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Wśród najsłynniejszych min.: pierwszy w Warszawie park ekologiczny, uwielbiany przez najmłodszych plac zabaw Hasanka z tyrolką i Park Czechowicki.


Sprawna komunikacja dzielnicy pozwala dostać się do centrum już w 15 minut. Mieszkańcy do wyboru mają: trasy szybkiego ruchu, często kursujące autobusy i pociągi.


W pobliżu znajduje się wiele placówek oświatowych oraz handlowo-usługowych: CH Ursus Factory, Galeria Gawra, Leroy Merlin, czy Targowisko przy ul. Gierdziejewskiego.


Ursus Factory 6 to 9 kondygnacji z mieszkaniami 1, 2, 3 lub 4 pokojowymi. Każde z mieszkań posiada balkon. Na parterze budynku zaplanowano szereg lokali usługowych.

Poznaj cenę mieszkania