Osiedle Ursus Factory 2

10 MINUT DO STACJI SKM URSUS PÓŁNOCNY
CENY OD 6 290 zł/M2

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D

10 minut do stacji SKM Ursus Północny

5 stacji do centrum

zamieszkaj już w tym roku

Sprawdź

Opis
inwestycji

Osiedle Ursus Factory powstaje przy ulicy Traktorzystów w pobliżu stacji SKM co pozwoli w 15 minut dojechać do centrum miasta. Do stacji prowadzi nowoczesne przejście podziemne.

Bliskość tras S2, S8, 7 pozwala na szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy. Stacja SKM Ursus znajduje się 4 minuty pieszo od osiedla – podróż kolejką do Śródmieścia zajmuje 15 minut (to zaledwie 5 stacji). Osiedle znajduje się także ok. 200 metrów od przystanku autobusowego. Mieszkańcy osiedla Ursus Factory będą mogli szybko dojechać do biurowców w Alejach Jerozolimskich w okolicy Blue City, przy Dworcu Zachodnim oraz w pobliżu Ronda Daszyńskiego. Po 2020 roku planowane jest uruchomienie ostatniej stacji II linii metra, przy ulicy Połczyńskiej. Dojazd do niej zajmie samochodem około 8 minut. Zakończenie budowy: I kwartał 2020

Kluczowe atuty

W bliskiej odległości inwestycji znajdują się sklepy spożywcze, Lidl, Biedronka, centra handlowe (Outlet Factory, Centrum Handlowe Łopuszańska) i apteki. Około kilometra od osiedla znajduje się Pływalnia Albatros z dwoma basenami i sauną, siłownia, a także liczne tereny zielone: Park Archera, Park Czechowicki oraz Park Hassów. Każde mieszkanie jest zaplanowane funkcjonalnie, posiada balkon, taras lub ogródek. Na osiedlu przewidzieliśmy szereg udogodnień dla lokatorów:

komórki lokatorskie

podziemny parking

naziemne miejsca parkingowe