Osiedle Moja Ochota

7 minut do stacji PKP i WKD
OSTATNIE MIESZKANIE W OFERCIE

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D

7 minut do stacji PKP i WKD

5 km do centrum

w pobliżu CH Blue Citi, Reduta, Castorama

Sprawdź

Opis
inwestycji

Osiedle Moja Ochota przy ul. Instalatorów to idealny wybór dla osób, które cenią sobie spokojne okolice, bliską odległość do najważniejszej infrastruktury i przystępne cenowo mieszkania. Inwestycja wyróżnia się doskonałym połączeniem z Centrum i niemal każdym rejonem Warszawy. W jej najbliższym sąsiedztwie znajduje się stacja WKD Raków. Niewiele dalej znaleźć można również stację PKP Aleje Jerozolimskie. Moja Ochota to 177 mieszkań o powierzchni od 26 do 82 m2, usytuowanych na 6 kondygnacjach i uzupełnionych przez jeden lokal użytkowy i jeden biurowy.

Nowe osiedle powstaje w bliskim otoczeniu terenów zielonych – 30 minut spacerem dzieli przyszłych mieszkańców od Parku Szczęśliwickiego, czy Parku ze Stawami Cietrzewia. Na piechotę można szybko i łatwo dostać się do licznych sklepów – takich jak E.Leclerc, Makro, Castorama, Centrum Handlowe Łopuszańska 22, czy Targowisko na Bakalarskiej. Krótka podróż samochodem lub jednym z licznych autobusów pozwala też na zakupy w Blue City lub Centrum Handlowym Reduta. W okolicy znajdują się również liczne przedszkola, szkoły, apteki oraz przychodnie i inne ważne obiekty. Zakończenie budowy II kwartał 2020

Kluczowe atuty

Idealne połączenie z resztą Warszawy zapewniają liczne autobusy oraz bliska odległość do stacji WKD Raków i PKP Aleje Jerozolimskie. Ceniący sobie aktywny wypoczynek i tereny zielone z pewnością skorzystają z licznych parków i terenów zielonych. W okolicy znajduje się też cała potrzebna infrastruktura – ze szkołami i przedszkolami na czele. Każde mieszkanie wyposażone jest w balkon lub ogródek. Osiedle posiada też:

parking podziemny na 121 miejsc

parking naziemny na 58 miejsc

cichobieżne windy

komórki lokatorskie