Osiedle Metro Połczyńska 2

5 MIN DO PLANOWANEJ STACJI METRA POŁCZYŃSKA
SYSTEM SMART HOME

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D

5 MINUT DO PLANOWANEJ STACJI METRA

SYSTEM SMART HOME

Sprawdź

Opis
inwestycji

Kameralna architektura na Bemowie
- 5 min. do planowanej stacji Metro Połczyńska
- 6 linii autobusowych
- 25 min do Centrum
- dwupoziomowe mieszkania
- liczne placówki edukacyjne: przedszkola, szkoły podstawowe, liceum
- 10 min do Centrum Handlowego Wola Park
- sklepy w pobliżu: Lidl, Biedronka, Żabka
Zakończenie budowy: II kwartał 2021

Kluczowe atuty

Kameralna architektura na Bemowie
Osiedle Metro Połczyńska 2 przy ul. Kopalnianej na Bemowie to nowy etap popularnej inwestycji dewelopera Victoria Dom. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 96 ustawnych i komfortowych mieszkań, w tym dwupoziomowe lokale z antresolami. Do inwestycji należy również garaż podziemny liczący 148 miejsc parkingowych.
Lokalizacja osiedla zapewnia szybkie i wygodne połączenie komunikacyjne z resztą miasta – inwestycja jest zlokalizowana zaledwie 5 min od planowanej stacji metra – Metro Połczyńska. Ponadto, w pobliżu osiedla kursuje aż 6 linii autobusowych, zapewniających sprawne dotarcie w inne rejony miasta - dojazd do Centrum zajmuje ok. 25 min.
Najbliższa okolica
W najbliższej okolicy mieszkańcy będą mogli cieszyć się w pełni rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu zlokalizowane są sklepy: Biedronka, Lidl, Żabka, a w ciągu 10 min można dojechać do Centrum Handlowego Wola Park. W bliskim sąsiedztwie znajdują się dwa przedszkola przy ul. Moździerzy 7 oraz Rozłogi 4a, dwie szkoły podstawowe przy ul. Tkaczy 27 i Rozłogi 10, a także w odległości 2,5 km Liceum Ogólnokształcące przy ul. Anieli Krzywoń 3. Ponadto w okolicy można znaleźć miejsca do aktywnego spędzenia czasu jak np. siłownie, czy wrotkarnię Roller Disco.

cichobieżne windy

komórki i boksy lokatorskie

garaż podziemny

miejsca postojowe

placyk rekreacyjny

zielona, słoneczna przestrzeń