Osiedle Krzewna

2 pokoje od 436 000 zł
6 MINUT DO STACJI WARSZAWA ZACISZE WILNO

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D
Sprawdź
Sprawdź

Opis osiedla

Osiedle Krzewna to nowość w ofercie. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Targówek, w pobliskim sąsiedztwie terenów, gdzie dynamicznie rozwijają się atrakcyjne punkty przeznaczone do plenerowej rekreacji. Największym atutem dzielnicy jest Zalew Bardowskiego wokół którego powstała plaża oraz związane z nią liczne udogodnienia. To kultowe miejsce spotkań- zwłaszcza w okresie letnim. Drugi walor przyrodniczy to las na Utracie, bogaty w placyki wypoczynkowe oraz drewniane mostki prowadzące na teren rekreacyjny.
Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane dzięki położeniu w pobliżu ul. Radzymińskiej oraz sąsiedztwie stacji PKP Zacisze.
Okolica inwestycji jest bezpieczna i spokojna. W pobliżu mieści się szkoła, place zabaw oraz wielkoformatowe sklepy takie jak: Biedronka, Lidl czy OBI. W odległości ok. 15 minut jazdy samochodem znajdują się: Galeria Wileńska, centra przy ul. Malborskiej, ul. Francuska oraz Park Skaryszewski.Pierwszy etap Osiedla Krzewna to budynek o czterech kondygnacjach naziemnych, w ramach których powstaje 79 mieszkań z balkonami lub ogródkami. Wyboru można dokonać spośród 1,2,3,4 -pokojowych lokali o metrażach od 27m2 do 78m2. Każde z mieszkań zaplanowano tak, aby ich układ był funkcjonalny dla mieszkańców.

Poznaj cenę mieszkania