Osiedle Krzewna 2

Miejska wygoda w kameralnym stylu
Mieszkania od 408 000 zł

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D
Sprawdź
Sprawdź

Opis osiedla

Osiedle Krzewna 2 to następny etap rodzinnej inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Targówek. Okolica jest bezpieczna, a dzięki stale rozwijającej się infrastrukturze oferuje coraz więcej udogodnień w postaci placówek edukacyjnych, usług, czy sklepów. W pobliżu znajdują się : Lidl, Biedronka i OBI.


Inwestycja położona jest w pobliżu ulicy Radzymińskiej oraz stacji PKP Zacisze, co umożliwia szybki dojazd do dowolnej części miasta. W 15 można dotrzeć do Parku Skaryszewskiego, a w 19 minut do Ronda ONZ.


W bliskim sąsiedztwie znajdują się atrakcyjne tereny rekreacyjne zachęcające do aktywnego wypoczynku. Zalew Bardowskiego oferuje tor do sportów wodnych oraz ściankę wspinaczkową, a znajdujący się wokół las na Utracie zachęca do spacerów licznymi ścieżkami i mostkami prowadzącymi do placyków wypoczynkowych.


Drugi etap Osiedla Krzewna to budynek o czterech kondygnacjach naziemnych, w ramach których powstają 52 mieszkania z balkonami lub ogródkami. Wyboru można dokonać spośród 2,3,4-pokojowych lokali o metrażach od 36 m2 do 76 m2. Każde z mieszkań zaplanowano tak, aby jego układ był funkcjonalny dla mieszkańców.

Poznaj cenę mieszkania