Osiedle Krzewna 2

Miejska wygoda w kameralnym stylu
Mieszkania od 399 000 zł

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D
Sprawdź
Sprawdź

Opis osiedla

Osiedle Krzewna 2 to następny etap rodzinnej inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Targówek. Okolica jest bezpiecznie, a dzięki stale rozwijającej się infrastrukturze oferuje coraz więcej udogodnień w postaci placówek edukacyjnych, usług, czy sklepów. W pobliżu znajdują się : Lidl, Biedronka i OBI.


Inwestycja położona jest w pobliżu ulicy Radzymińskiej oraz stacji PKP Zacisze co umożliwia szybki dojazd w dowolną część miasta. W 15 można dotrzeć do Parku Skaryszewskiego a w 19 minut do Ronda ONZ.


W bliskim sąsiedztwie znajdują się atrakcyjne tereny rekreacyjne oferujące aktywny wypoczynek. Zalew Bardowskiego udostępnia tor wodny oraz ściankę wspinaczkową, a znajdujący się wokół las na Utracie zachęca do spacerów licznymi ścieżkami i mostkami prowadzącymi do placyków wypoczynkowych.


Drugi etap Osiedla Krzewna to budynek o czterech kondygnacjach naziemnych, w ramach których powstaje 52 mieszkań z balkonami lub ogródkami. Wyboru można dokonać spośród 2,3,4 - pokojowych lokali o metrażach od 36 m2 do 76 m2. Każde z mieszkań zaplanowano tak, aby ich układ był funkcjonalny dla mieszkańców.

Poznaj cenę mieszkania