Osiedle Classic VIII

SZYBKI DOJAZD DO METRA MŁOCINY
5 minut rowerem nad wisłę

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D

szybki dojazd do metra Młociny

200 m do autobusu, 800 m do tramwaju

10 minut rowerem nad Wisłę

Sprawdź

Opis
inwestycji

Osiedle Classic VIII przy ul. Myśliborskiej na Tarchominie to kolejny etap popularnej inwestycji Victoria Dom. Składają się na niego 132 ustawne i komfortowe mieszkania o powierzchni od 32 m2 do 70 m2. Osiedle wyróżnia się usytuowaniem w okolicy licznych terenów zielonych oraz bardzo dobrą komunikacją z najważniejszymi punktami Warszawy. Najbliższe sąsiedztwo zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę, ze szkołami, przedszkolami i sklepami na czele. Ponadto częścią inwestycji jest parking podziemny na 170 miejsc.

Osiedle położone jest 3 km od Centrum Handlowego Auchan Modlińska. W niedalekiej odległości lokatorzy znajdą także Galerię Północną, sklep IKEA, Centrum Handlowe Factory Annopol, czy Centrum M1. W wolnym czasie skorzystają natomiast z licznych terenów zielonych – w okolicy usytuowane są parki, trasy rowerowe oraz lasy. Na spacer można wybrać się między innymi do Rezerwatu Czarnej Strugi, Puszczy Słupeckiej lub Parku Bródnowskiego. 25 minut jazdy samochodem dzieli inwestycję od Zalewu Zegrzyńskiego. Mamy prawomocne pozwolenie na budowę, a wszystkie mieszkania oddajemy zawsze w terminie. Zakończenie budowy: II kwartał 2020

Kluczowe atuty

Osiedle Classic VIII położone jest w otoczeniu optymalnie rozwiniętej infrastruktury. Inwestycja znajduje się nieopodal Mostu Północnego i Trasy Armii Krajowej, dzięki czemu do najbliższej stacji metra - Młociny oraz parkingu Park & Ride można stąd dojechać zaledwie w 9 minut. Wygodne połączenie z resztą miasta stanowi też tramwaj – najbliższy przystanek znajduje się 800 metrów od osiedla. Ponadto dużym atutem jest bliskość ulicy Modlińskiej, na której zatrzymują się liczne autobusy.

parking podziemny

parking naziemny

cichobieżne windy

komórki lokatorskie

zielone otoczenie osiedla