Osiedle Classic VII

SZYBKI DOJAZD DO METRA MŁOCINY
OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA

SZYBKI DOJAZD DO METRA MŁOCINY

OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA

Sprawdź

Opis
inwestycji

Osiedle Classic VII przy ul. Myśliborskiej na Tarchominie to dobry wybór dla osób poszukujących dostępnego cenowo mieszkania dobrze skomunikowanego z centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest pośród licznych terenów zielonych, w jej pobliżu znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura, a dojazd do metra komunikacją miejską zajmuje 15 minut. Classic VII to 74 ustawnych i wygodnych mieszkań o powierzchni od 30 do 65 m2. Każde z nich posiada balkon lub ogródek.

Osiedle położone jest 3 km od Centrum Handlowego Auchan Modlińska. Nieopodal znajduje się także Centrum Handlowe Factory Annopol, IKEA czy Centrum M1 oraz Galeria Północna. Jednak okolica osiedla Classic VII to nie tylko zakupy. Tarchomin ma do zaoferowania liczne parki, trasy rowerowe oraz lasy. Na spacer można wybrać się między innymi do Rezerwatu Czarnej Strugi, Puszczy Słupeckiej lub Parku Bródnowskiego. 25 minut jazdy samochodem dzieli inwestycję od Zalewu Zegrzyńskiego. Mamy prawomocne pozwolenie na budowę, a wszystkie mieszkania oddajemy zawsze w terminie.

Kluczowe atuty

Oprócz licznych terenów zielonych, otoczenie osiedla Classic VII ma do zaoferowania w pełni rozwiniętą infrastrukturę. Inwestycja położona jest w pobliżu Mostu Północnego i Trasy Armii Krajowej, dzięki czemu do Metra Młociny można stąd dojechać samochodem w 9 minut. Idealne połączenie z Centrum stanowi też tramwaj – najbliższy przystanek znajduje się 800 metrów od osiedla. Ponadto na ulicy Modlińskiej zatrzymują się liczne autobusy, gwarantujące wygodne połączenie z innymi częściami miasta.

parking podziemny

parking naziemny

cichobieżne windy

komórki lokatorskie

zielone otoczenie osiedla