Olchowy Park

ZIELONA ENERGIA NA KAŻDY DZIEŃ
Mieszkania od 282 000 zł

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D
Sprawdź
Sprawdź

Opis osiedla

Olchowy Park to nowe osiedle w ofercie, które powstaje w dzielnicy Białołęka przy ul. Mańkowskiej. Okolica inwestycji jest zielona i spokojna co sprzyja aktywnym formom spędzania czasu w rodzinnym gronie. Pobliskie sąsiedztwo pokrywają łąki kwietne, które nadają okolicy niezwykle przyjazny, sielankowy klimat. W dalszym sąsiedztwie znajdują się kompleksy leśne tworzące: Rezerwat Przyrody Łęgi Czarnej Strugi oraz Puszczę Słupecką.


Lokalizacja inwestycji doskonale odpowiada na potrzeby rodzin oferując bogate zaplecze edukacyjne w postaci: żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej oraz liceum. Dostęp do rodzinnych rozrywek zapewnia park zabaw Bociani Zakątek, rodzinny park trampolin czy skatepark.


Z osiedla w szybki sposób można dotrzeć do sklepów takich jak: Stokrotka, Biedronka, Atrium Targówek, IKEA i Factory Annopol.


Olchowy Park to budynek o czterech kondygnacjach naziemnych, w ramach których powstają 63 mieszkania z balkonami lub ogródkami. Wyboru można dokonać spośród 1,2,3,4,5 - pokojowych lokali o metrażach od 25 m2 do 86 m2. Każde z mieszkań posiada funkcjonalny układ.

Poznaj cenę mieszkania