Osiedle Nova Ochota

OSTATNIE MIESZKANIA
CENY OD 7 200 zł/m2

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D

500 metrów do autobusu i tramwaju

4 przystanki WKD do centrum

wkrótce do odbioru

Sprawdź

Opis
inwestycji

Osiedle Nova Ochota, zlokalizowane przy ul. M.Flisa, łączy doskonałe położenie z przyjazną i funkcjonalną architekturą oraz dostępem do bogatej infrastruktury miejskiej. Inwestycja znajduje się 500 metrów od przystanków komunikacji miejskiej (autobusowego i tramwajowego) oraz 1,5 km od stacji WKD Warszawa Raków. Osiedle wyróżnia duży wybór małych 1- i 2- pokojowych mieszkań oraz przemyślane wykorzystanie powierzchni. Mimo niewielkich metraży mieszkania są funkcjonalne i jasne.

Przyszli lokatorzy mają do wyboru lokale 1-5 pokojowe, od 25 do 89 m2, w dwóch budynkach. Każde, nawet najmniejsze, mieszkania zostały zaplanowane tak, aby były ustawne i wygodne. Doświetlenie zapewniają duże okna, a każdy lokal wyposażony jest w balkon, taras, loggię lub ogródek. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie garaż podziemny, naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Zakończenie budowy: I kwartał 2020

Kluczowe atuty

Lokalizacja inwestycji w pobliżu stacji WKD Raków oraz PKP Warszawa Rakowiec pozwala w 12 minut dostać się bez korków do Śródmieścia. To zaledwie 4 stacje. Osiedle znajduje się także ok. 500 metrów od przystanków: autobusowego i tramwajowego. Tramwajem do centrum dojechać można w 20 minut. Z kolei zlokalizowanie inwestycji niedaleko ul. Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej pozwala na wygodny dojazd do centrum miasta, a bliskość tras ekspresowych S7 i S8 daje możliwość sprawnego przemieszczenia się do nawet najdalszych dzielnic. Mieszkańcy osiedla Nova Ochota będą mogli szybko dojechać do biurowców w Alejach Jerozolimskich w pobliżu Blue City (ok. 5 km), oraz popularnego „Mordoru” czyli okolic ulic Domaniewskiej, Wołoskiej i Postępu (ok. 4 km).
Przyszli mieszkańcy zakupy zrobią w Centrum Handlowym Łopuszańska 22 (gdzie znajduje się także m.in. kino), E.Leclerc, Auchan, a także pobliskiej Biedronce i Lidlu (500 m). W bliskiej odległości od osiedla (800 m) znajduje się OSIR z pływalnią, siłownią, kręgielnią i halą sportową, a także kilka siłowni, klubów fitness oraz klub tenisowy. W promieniu kilometra od osiedla znajduje się wszelka, niezbędna infrastruktura: żłobki, przedszkola i szkoły, przychodnia, apteki, poczta, lokale gastronomiczne itp.