Miasteczko Nova Ochota 9

4 minuty do przystanku autobusowego
3 POKOJE OD 573 000 zł

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D
Sprawdź
Sprawdź

Opis osiedla

Miasteczko Nova Ochota 9 to następny etap nowoczesnej inwestycji, która została zaplanowana z myślą o potrzebach swoich mieszkańców. To tu, wszystko na co masz ochotę jest w zasięgu ręki.


Osiedle jest doskonale skomunikowane, dzięki położeniu w sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu i stacji WKD Raków. Daje to możliwość szybkiego dojazdu do centrum Warszawy.

Ponadto w pobliżu inwestycji usytuowane są dwa zagłębia korporacyjne oraz placówki edukacyjne. Niedaleko znajdują się tereny zielone takie jak Park Szczęśliwicki ze stokiem narciarskim oraz uwielbiany przez biegaczy Park ze Stawami Cietrzewia.


Samo osiedle określane jest mianem miasteczka w mieście za sprawą licznych udogodnień, które oferuje swoim mieszkańcom. Na jego terenie znajdują się: kort tenisowy, skwer z fontanną, stacja ładowania samochodów elektrycznych, przedszkole oraz inne lokale usługowe usprawniające codzienne funkcjonowanie.


Dziewiąty etap osiedla to 124 mieszkania o powierzchni od 28m2 do 104 m2. Każde z nich posiada funkcjonalny układ oraz balkon lub ogródek. Do wyboru są opcje 1, 2, 3, 4 lub 5 pokojowy.

Poznaj cenę mieszkania