Miasteczko Nova Ochota 6

Mieszkania od 534 000 zł
Nowocześnie zaprojektowane osiedle

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D
Sprawdź
Sprawdź

Opis osiedla

Miasteczko Nova Ochota 6 to następny etap inwestycji, która oferuje szeroki wachlarz udogodnień.Lokalizacja osiedla jest ogromnym atutem inwestycji.
Dzięki położeniu w pobliżu stacji WKD Raków oraz trasy szybkiego ruchu, komunikacja z centrum miasta przebiega sprawnie i szybko. W pobliżu osiedla znajdują się dwa zagłębia korporacyjne, placówki oświatowe oraz tereny zielone w tym Park Szczęśliwicki.


Koncepcja osiedla zapewnia codzienne poczucie komfortu.
Miasteczko Nova Ochota 6 razem z poprzednimi etapami tworzy nowoczesne miasteczko w mieście. Na jego terenie zaplanowano kort tenisowy, przyjazny skwer z fontanną oraz lokale usługowe idealne pod: sklepy, siłownię czy klimatyczne knajpy. To miejsce, w którym nie ma nudy. Mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzać czas, tworzyć sąsiedzkie więzi oraz troszczyć się o swoje codzienne potrzeby.


Szósty etap inwestycji to budynek o 4 kondygnacjach, w którym powstaną 74 ustawne mieszkania o funkcjonalnych rozkładach w opcjach 1,2,3 i 4-pokojowych. Zakres dostępnych metraży znajduje się w przedziale od 27,11 m2 do 88 m2 . W ofercie znajdują się mieszkania z ogródkami lub balkonami.

Poznaj cenę mieszkania