Miasteczko Nova Ochota 10

Przemyślana koncepcja osiedla
MIESZKANIA OD 340 000 zł

PRZEGLĄDARKA MIESZKAŃ 3D
Sprawdź
Sprawdź

Opis osiedla

Miasteczko Nova Ochota 10 to następny etap nowoczesnej, silnie rozwijającej się inwestycji w dzielny Włochy.

Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum Warszawy, dzięki pobliskiej trasie szybkiego ruchu, stacji WKD, czy często kursującym autobusom miejskim.

W pobliżu inwestycji powstało wiele placówek edukacyjnych, a w rozwijającej się okolicy korporacje otworzyły siedziby. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjne: jak Park Szczęśliwicki ze stokiem narciarskim, czy Park ze Stawami Cietrzewia.


Z osiedla blisko też na zakupy! W zaledwie kilka minut dotrzemy do C.H. Blue City, Reduta oraz sklepów takich jak: E.Leclerc, Castorama, Makro.


Przemyślana koncepcja osiedla oferuje wiele form spęczania czasu w zależności od potrzeb. Dla miłośników sportu zaplanowano kort tenisowy, pozwalający rozwijać pasje i dbać o kondycję. Sympatycy spacerów i relaksu będą mogli przechadzać się spokojnymi alejkami, które doprowadzą ich do urokliwego skweru z fontanną, rodzice docenią bliskość osiedlowego przedszkola, a zapominalskich ucieszy szeroki asortyment osiedlowych sklepów.


Etap 10 inwestycji Miasteczko Nova Ochota to 149 mieszkań o metrażach 26 m2 - 99 m2 w opcjach 1, 2, 3, 4, 5 - pokojowych. Każde z mieszkań będzie posiadać balkon lub ogródek. Ponadto w budynku przewidziano przestrzeń na komórki lokatorskie, boksy rowerowe, czy wózkownię.

Poznaj cenę mieszkania