Dom Kredytowy Victoria

Dom Kredytowy Victoria specjalizuje się w pośrednictwie w uzyskaniu kredytów hipotecznych, pomaga Klientom w zawarciu umowy kredytowej na zakup mieszkania lub domu zarówno na rynku pierwotnym oraz wtórnym.

Klienci Domu Kredytowego Victoria korzystają z preferencyjnych warunków kredytowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb, a co najważniejsze wnioski kierowane do banków poprzez ekspertów Domu Kredytowego Victoria mają krótszą procedurę rozpatrywania. Firma powstała w październiku 2014 roku. Jest niezależnym pośrednikiem finansowym. Wszyscy eksperci kredytowi posiadają wieloletnie doświadczenie w branży kredytów hipotecznych zdobyte w bankach oraz dużych firmach pośrednictwa finansowego.

Dom Kredytowy Victoria zdjęcie

Poznaj nas

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kredytów hipotecznych.
Jesteśmy pomocni i skuteczni.

Dyrektor Działu Kredytowego zdjęcie

Agata Antosiewicz

Dyrektor Działu Kredytowego

Ekspert Kredytowy zdjęcie

Przemysław Lipiński

Ekspert Kredytowy

Ekspert Kredytowy zdjęcie

Arkadiusz Krysik

Ekspert Kredytowy

Ekspert Kredytowy zdjęcie

Anna Bastian

Ekspert Kredytowy

Ekspert Kredytowy zdjęcie

Mariana Krawczyk

Ekspert Kredytowy

Ekspert Kredytowy zdjęcie

Grzegorz Kozak

Ekspert Kredytowy

Zapytaj o tani kredyt

Wyrażona zgoda jest dobrowolna lecz niezbędna, aby móc zarejestrować Panią/Pana w bazie kontaktowej Administratora Danych. Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres:iod@victoriadom.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez Administratora Danych, którym jest Victoria Dom Spółka Akcyjna dostępne są tutaj.

Kredyty mieszkaniowe - Victoria Dom

Dobrze sfinansowane

mieszkanie