W maju w Victorii Dom rabaty nawet do 600 zł za m2

W maju w Victorii Dom rabaty nawet do 600 zł za m2

Dział Public Relations

10.05.2022

Victoria Dom przygotowała wyjątkową ofertę dla klientów. 11 i 12 maja podczas „Majowych wieczorów rabatowych w Victorii Dom” mieszkania będzie można kupić nawet do 600 zł za m2 taniej! Atrakcyjne rabaty dotyczą zarówno wszystkich 7 warszawskich lokalizacji jak również krakowskiej części oferty dewelopera – osiedla Viva Piast.

– Od początku istnienia spółki staramy się, aby nasza oferta była konkurencyjna cenowo. Tegoroczną, majową promocją wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów w trudnym momencie dla rynku pierwotnego mieszkań. Przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną propozycję Jej wielkim atutem jest nie tylko sam rabat sięgający, w zależności od osiedla nawet 600 zł na m2, ale także gwarancja ceny zapisanej w umowie. Nie muszę tłumaczyć jak jest to ważne w warunkach dwucyfrowej inflacji i rosnących stóp procentowych – mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom. Jak dodała, z decyzją o kupnie mieszkania lepiej nie zwlekać. Potwierdzają to także eksperci z portalu rynekpierwotny.pl, którzy obserwowali w kwietniu w większości największych miast wzrost liczby sprzedanych mieszkań. Ceny obecnie rosną, co prawda nieco wolniej, ale wciąż jest to stała tendencja wzrostowa. Z raportu Rednet Consulting wynika, że w Warszawie średnia cena za m2 wynosiła w kwietniu już 13,5 tys. zł. 

Mieszkania na start i dla młodych rodzin  

Blisko połowa naszych klientów to osoby młode szukające mieszkania na start. Oferujemy im lokale szyte na miarę. Lokale o powierzchni 30-40 m2 w pełni zaspokoją oczekiwania singli i par marzących o szybkim usamodzielnieniu się. Oczywiście mamy także ostatnio popularne, funkcjonalne mieszkania o powierzchni 50-70 m2, zaspokajające aspiracje rodzin z dziećmi. Nasi klienci podczas zakupu mieszkania zwracają uwagę na także na wielkość balkonu i tarasów. Dostrzegają zmiany klimatu. Stale wydłużająca się liczba dni z temperaturami ok. 30 st. C zachęca do częstszego relaksu na powietrzu. W warunkach miejskich takie minimum komfortu zapewniają tarasy. W niektórych mieszkaniach zaprojektowaliśmy nawet dwa balkony. Normą dla mieszkających na parterze są coraz większe (nawet do 180 m2) i cieszące się popularnością ogródki – dodaje E. Rathe-Głowacka.