Victoria Dom wprowadziła do sprzedaży 149 gotowych mieszkań w Miasteczku Nova Sfera 3

Victoria Dom wprowadziła do sprzedaży 149 gotowych mieszkań w Miasteczku Nova Sfera 3

Dział Public Relations

13.02.2024

Miasteczko Nova Sfera jest coraz większe. W sprzedaży pojawił się 3 etap inwestycji z pulą 149  gotowych mieszkań zlokalizowanych w trzech budynkach tej warszawskiej inwestycji Victorii Dom. 16-17 lutego w trakcie Dni Gotowych Mieszkań będzie możliwość obejrzenia gotowych lokali

Miasteczko Nova Sfera 3 położone jest przy ul. Marywilskiej na warszawskiej Białołęce. Powstały tam funkcjonalne 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania, w metrażach od 34 m2 do 98 m2. Lokale zostały zaprojektowane tak, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń. Victoria Dom oferuje je w cenie od 534 tys. zł. Wizualizacje i rozkłady mieszkań dostępne są na stronie www.victoriadom.pl W dniach 16-17 lutego, w godz. 10.00 –16.00, podczas Dni Gotowych Mieszkań będzie można zobaczyć je “w realu”. 

Mieszkania mają nowoczesne, przestronne loggie, a na parterze ogródki. Inwestycja ma podziemny garaż, a przed budynkiem są ustawione stojaki na rowery. Na osiedlu znajdą się również place zabaw dopasowane do różnych grup wiekowych dzieci i młodzieży, a dla wszystkich mieszkańców strefy relaksu. 

Nova Sfera to miejsce idealne dla wszystkich ceniących sobie zarówno dogodny dojazd do centrum i innych dzielnic stolicy, jak i bliskość zielonego otoczenia. – Tym, na co w pierwszej kolejności zwracają uwagę nasi klienci jest lokalizacja inwestycji. Dzięki przystankowi autobusowemu zlokalizowanemu tuż przy osiedlu mieszkańcy szybko dojadą do stacji metra na Bródnie oraz do centrum stolicy mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom.  

Blisko Miasteczka Nova Sfera jest Las Bródnowski oraz Park Bródnowski, a kilkanaście kilometrów dalej Zalew Zegrzyński. W pobliżu inwestycji jest m.in. park linowy i place zabaw dla dzieci, klub tenisowy, centrum wspinaczkowe oraz tereny rekreacyjne i ścieżki rowerowe. Także zakupy nie stanowią problemu. Oprócz Centrum Handlowego przy Marywilskiej 44, szybko można dotrzeć do Galerii Północnej, Factory Annopol, Auchan oraz Atrium Targówek. 

Generalnym wykonawcą Miasteczka Nova Sfera jest Unibep SA.