Mieszkania w Warszawie - Miasteczko Nova Sfera

Victoria Dom rusza ze sprzedażą mieszkań w Miasteczku Nova Sfera 2 w pobliżu stacji metro Bródno

Dział Public Relations

25.01.2022

Rośnie Miasteczko Nova Sfera. Ruszyła właśnie sprzedaż mieszkań w 2 etapie nowej, warszawskiej inwestycji Victorii Dom. W 4-kondygnacyjnych budynkach zaprojektowano 212 mieszkań. Dwa najważniejsze atuty oferty to atrakcyjna cena (już od 9550 za m2) i lokalizacja – blisko stacji metra Bródno, której otwarcie planowane jest jeszcze w tym roku. 

W Miasteczku Nova Sfera 2, przy ul. Marywilskiej, powstaną funkcjonalne 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania, w metrażach od 34 m2 do 84 m2, które zostały zaprojektowane tak, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń. Deweloper oferuje je w cenie już od 343 tys. zł. Wizualizacje, rozkłady mieszkań i całego osiedla są dostępne na stronie osiedla Miasteczko Nova Sfera. Mieszkania mają nowoczesne loggie, a na parterze są ogródki. Inwestycja ma podziemny garaż, a przed budynkiem będą ustawione stojaki na rowery. Na osiedlu znajdą się również trzy place zabaw dopasowane do różnych grup wiekowych dzieci i młodzieży, a dla wszystkich mieszkańców strefy relaksu wypełnione zielenią. 

Inwestycja w pobliżu metra Bródno 

Nova Sfera to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi oraz singli ceniących sobie zarówno zielone otoczenie i kontakt z naturą jak również szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic stolicy. 

–– Tym, na co w pierwszej kolejności zwracają uwagę klienci jest lokalizacja inwestycji. Wielkim atutem Novej Sfery jest bliskość stacji metra Bródno, której otwarcie zaplanowano na sierpień tego roku. Od uruchomienia w prawobrzeżnej Warszawie pierwszego odcinka drugiej linii metra obserwujemy wzrost prestiżu położonych w jej pobliżu dzielnic –– mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom. Drugim aspektem, który niezmiennie pozostaje kluczowy przy zakupie własnego „M” jest cena. — Nieruchomości w okolicy II linii metra są przede wszystkim dobrą inwestycją, których wartość z pewnością będzie rosła. Według wyliczeń analityków urban.one cena za metr kwadratowy mieszkań w obrębie stacji Trocka w ciągu ostatniego roku wzrosła o blisko 17 proc. w stosunku do lat 2018/2017 — dodaje E.Rathe-Głowacka.  

Lokalizacja Miasteczka Nova Sfera zapewnia także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych. W najbliższej odległości jest Las Bródnowski oraz Park Bródnowski, a kilkanaście kilometrów dalej Zalew Zegrzyński. W pobliżu inwestycji jest m.in. park linowy i place zabaw dla dzieci, klub tenisowy, centrum wspinaczkowe oraz tereny rekreacyjne i ścieżki rowerowe. Także zakupy nie będą stanowiły problemu. Oprócz Centrum Handlowego przy Marywilskiej 44, szybko można dotrzeć do Galerii Północnej, Factory Annopol, Auchan czy Atrium Targówek. Generalnym wykonawcą Miasteczka Nova Sfera jest Unibep SA.