Victoria Dom oferuje mieszkania pod najem z gwarantowanym zyskiem

Victoria Dom oferuje mieszkania pod najem z gwarantowanym zyskiem

Dział Public Relations

27.03.2023

Inwestycje w nieruchomości pod wynajem to ciągle dobry sposób na bezpieczne lokowanie oszczędności. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Victoria Dom wraz z partnerami oferuje program inwestycyjny z gwarantowanym zyskiem 7,5% rocznie. Dotyczy to wszystkich inwestycji dewelopera w Warszawie i Krakowie. 

Przy wysokiej inflacji i nieprzewidywalnej sytuacji globalnej, kupno mieszkania z przeznaczeniem na wynajem jest wciąż bezpiecznym i rentownym sposobem na zabezpieczenie oszczędności. W różnym zakresie potwierdzają to badania preferencji potencjalnych inwestorów. Wśród najpopularniejszych inwestycyjnych wyborów Polaków od lat królują lokaty bankowe, kruszce, obligacje skarbowe i nieruchomości. Według Assay Index 2022 aż 58% Polaków wskazuje właśnie nieruchomości jako najkorzystniejszą formę inwestowania. W tych preferencjach przegrywają nawet najbardziej tradycyjne złoto i inne metale szlachetne (34% wyborów) oraz waluty – tylko 12% wskazań. Jedynie młodsi inwestorzy (grupa 18-24 lata) wykazuje większą skłonność do ryzyka.

 

Najem mieszkań wciąż w górę 

W 2022 roku odnotowano rekordowy wzrost cen najmu, w ciągu kilku miesięcy w niektórych miastach nawet o 20-30%. Szybkiemu rozwojowi tego rynku sprzyja przede wszystkim znaczne ograniczenie dostępności  kredytów hipotecznych na własne “M”  mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom. Według ekspertów Otodom średnia cena wynajmu mieszkania w Polsce w styczniu 2022 r. wynosiła 2 242,50 zł. Natomiast rok później najemcy musieli zapłacić średnio o ponad 28 %. więcej, w tym w Krakowie o ponad 36 %, a w Warszawie 22 %.  Program Inwestycyjny poszerzający ofertę Victorii Dom był dla nas oczywistym krokiem. Nasze funkcjonalne mieszkania w Warszawie i Krakowie, z przemyślanym wykorzystaniem każdego metra powierzchni są atrakcyjne dla kupujących lokale na własność, ale także doskonale spełniają funkcję lokali pod wynajem – wyjaśnia Ewa Rathe-Głowacka.  

 

Pomoc ekspertów i gwarantowany przychód

Programu Inwestycyjny ton gwarancja  pomocy na każdym etapie zarządzania procesem najmu: od zakupu i odbioru mieszkania, przez wykończenie i przygotowanie lokalu do najmu, pozyskanie najemcy oraz zapewnienie nieprzerwanego najmu i pomoc we wszystkich aspektach prawnych oraz administracyjnych. Inwestorzy mają przez 2 lata zagwarantowany przychód 7,5% rocznie od wartości zakupu mieszkania. Czynsz z najmu jest wypłacany co miesiąc, niezależnie od koniunktury. – Równie ważne jak zysk jest bezpieczeństwo i wygoda klientów. Eksperci Move Investments zajmują się wszystkimi aspektami technicznymi umowy oraz, oczywiście, samym wynajmem lokali. Bezpieczeństwo inwestorów gwarantuje notarialnie poświadczona własność lokalu – wyjaśnia Ewa Rathe-Głowacka. Więcej informacji na stronie https://www.victoriadom.pl/projekt-inwestycyjny/