Szósty etap osiedla Olchowy Park już w sprzedaży

Szósty etap osiedla Olchowy Park już w sprzedaży

Dział Public Relations

01.10.2023

Victoria Dom wprowadziła do sprzedaży 6. etap inwestycji Olchowy Park. Oferta osiedla zlokalizowanego na warszawskiej Białołęce powiększy się o 145 mieszkań. Ceny rozpoczynają się od 306 tys. zł. Zakończenie budowy planowane jest na IV kw. 2024 r.

Olchowy Park 6 to osiedle przy ul. Mańkowskiej na warszawskiej Białołęce. W dwóch budynkach zaprojektowano 145 mieszkań z funkcjonalnym układem od 1 do 5 pokoi w metrażu od 26 m2 do 85 m2 powierzchni. Ceny zaczynają się od 306 tys. zł, a kończą na kwocie 772 tys. zł. W ofercie dostępne są mieszkania spełniające kryteria programu „Bezpieczny Kredyt 2%”.

Nie tylko najmniejsze metraże

Eksperci zajmujący się rynkiem nieruchomości zwracają uwagę, że kurczy się oferta nowych mieszkań w największych miastach. Podkreślają, że tendencja dotyczy głównie lokali do 400 tys. zł. – Victoria Dom prowadzi obecnie 11 inwestycji. W naszych projektach wciąż jest dostępnych wiele mieszkań odpowiadających na kryteria programu „Bezpieczny Kredyt 2%” – mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victoria Dom. Dodaje, że lokale o mniejszych metrażach zawsze sprzedają się w pierwszej kolejności, a program „Bezpieczny Kredyt 2%”podkręcił ten trend. 

Potrzeby wszystkich kupujących zaspokoi oferta szóstego etapu osiedla Olchowy Park. – Olchowy Park 6 kontynuuje naszą tradycję projektowania na Białołęce osiedli o niskiej zabudowie. Każde mieszkanie jest przemyślaną całością spełniającą potrzeby najbardziej wymagających klientów. Z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę lokali o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach – podkreśla Ewa Rathe-Głowacka.

Zielone otoczenie osiedla oraz tereny spacerowe tworzą przestrzeń do relaksu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które szukają spokojnego zakątka do zabawy dla swoich pociech, ale także dla młodych ludzi, dla których ważny jest łatwy i szybki dostęp do centrum miasta. – Bliskość kluczowej infrastruktury miejskiej: szkół, przedszkoli, sklepów oraz placówek medycznych sprawia, że mieszkańcy osiedla Olchowy Park mają w zasięgu ręki wszystko, czego potrzebują na co dzień. Mimo że osiedle usytuowane jest na obrzeżach miasta, dzięki nowopowstałym przystankom autobusowym zlokalizowanym tuż przy samej inwestycji, dojazd do centrum Warszawy jest wygodny – uzupełnia E. Rathe-Głowacka.

Dlaczego warto kupić mieszkanie na Białołęce?

Mieszkańcy Białołęki tworzą silne, zintegrowane społeczności. Dzięki temu panuje tutaj przyjazna i rodzinna atmosfera, a liczne lokalne wydarzenia, festyny czy targi wzmacniają poczucie przynależności do wspólnoty.

Białołęka to idealne miejsce dla tych, którzy szukają harmonii między miejskim stylem życia a spokojem i bliskością natury. Dzięki połączeniu nowoczesności z tradycją jest to dzielnica atrakcyjna zarówno dla młodych ludzi, rodzin z dziećmi, jak i osób w starszym wieku. Jej dynamiczny rozwój to niewątpliwe atuty lokalizacji.