Rusza sprzedaż Metro Art 10

Rusza sprzedaż Metro Art 10

Dział Public Relations

29.09.2023

Rośnie osiedle Metro Art na warszawskiej Pradze. Victoria Dom właśnie rozpoczęła sprzedaż 10. etapu inwestycji. W ofercie jest 118 mieszkań w cenie od 13.4 tys. zł za m2. Zakończenie budowy planowane jest na IV kw. 2024 r. Victoria Dom prowadzi obecnie 11 inwestycji w Warszawie i Krakowie. 

Osiedle Metro Art powstaje przy ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze. W ofercie piątego etapu inwestycji jest 118 mieszkań, 1 -2-, 3, 4-pokojowe o metrażach od 27 do 70 m2. – Budujemy mieszkania zarówno z  myślą o singlach, jak i rodzinach z dziećmi. Korzystamy z naszych doświadczeń na rynku warszawskim, ale także zdobytych przy projektowaniu lokali dla mieszkańców Berlina i Lipska. Nasze mieszkania niezależnie od proponowanego metrażu są funkcjonalnie zaprojektowane – mówi Ewa Rathe-Głowacka, dodaje dyrektor marketingu Victorii Dom. 

Można tylko zyskać

Ceny mieszkań Metro Art 5 zaczynają się od 11,6 tys. zł za m2. –. To inwestycja na której można tylko zyskać. Dziś mieszkania w stolicy poniżej 12 tys. zł za metr kwadratowy to okazja. Przypomnijmy, że w sierpniu ta cena w Warszawie przekroczyła 15 tys – mówi dyrektor marketingu Victoria Dom. – Metro Art powstaje niedaleko planowanej stacji metra Mińska, co dodatkowo w przyszłości podwyższy cenę mieszkania o ok. 20% – dodaje Ewa Rathe-Głowacka zaznacza przy tym, że mieszkania w Metro Art cieszą się dużym zainteresowaniem. – Bez wątpienia Praga stała się modna dzielnicą i wielu naszych klientów ceni sobie wyjątkowy urok starej dzielnicy z udogodnieniami miejskiej infrastruktury – podkreśla. Metro Art jest osiedlem dobrze skomunikowanym z centrum, to inwestycja zaledwie 10 minut od Dworca Wileńskiego, w pobliżu planowana jest trzecia linia metra. Bogata w tej części Pragi jest sieć ułatwiających życie placówek handlowych, w tym m.in. Atrium Promenada, CH King Cross, Rondo Wiatraczna, Biedronka, Auchan czy dobrze znany po obu stronach Wisły Bazar Szembeka. Blisko jest stąd do plaż miejskich i bulwarów wiślanych, promu Pliszka oraz Parku Skaryszewskiego. Niedaleko jest też Rezerwat Olszynka Grochowska.  

Victoria Dom obecnie prowadzi 11 inwestycji w Warszawie i Krakowie. W tym roku planuje oddać ok. 1900 mieszkań. Sprzedaży mieszkań towarzyszą propozycje nowych inwestycji, które systematycznie uzupełniają ofertę dewelopera.