Osiedle Krzewna 3 - wizualizacja

Rośnie osiedle Krzewna. W sprzedaży 3 etap inwestycji.

Dział Public Relations

20.06.2023

Osiedle Krzewna 3 to kolejna odsłona osiedla Victorii Dom zlokalizowanego na warszawskim Targówku. Do dyspozycji przyszłych lokatorów jest 156 mieszkań w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 332 tys. zł. Zarząd Victorii Dom szacuje, że w tym roku rozpocznie budowę ok. 1,8 tys. mieszkań w Warszawie i Krakowie. 

Według Biura Informacji Kredytowej, w maju popyt na kredyty mieszkaniowe był po raz pierwszy od dawna wyższy niż przed rokiem. – Na to ożywienie bez wątpienia wpływa odzyskanie przez wiele osób zdolności kredytowej. Klienci interesują się też programem dopłat Bezpieczny Kredyt 2% – najwięcej pytań mamy o mieszkania o powierzchni ok. 50 m2. Wśród powodów decyzji zakupowych pojawia się także obawa, że ceny mieszkań razem ze startem budżetowych dopłat pójdą w górę.– mówi E. Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom.

 

Ceny mieszkań już od 322 tys. zł 

Na przyszłych lokatorów czeka 156 mieszkań w niskiej, kameralnej zabudowie. Do wyboru są lokale od 1 do 4 pokoi w metrażach od 25 m2 do 72 m2. Ceny zaczynają się od 332 tys. zł za mieszkanie 1-pokojowe do 796 tys. zł. za 4-pokojową nieruchomość z dwoma ogródkami, których łączna powierzchnia to aż 75 m2 .  Inwestycja położona jest bardzo blisko stacji PKP Zacisze oraz ul. Radzymińskiej zapewniającej bardzo szybki dojazd do centrum Warszawy. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość sklepów, restauracji oraz przedszkoli i żłobków. – Dosłownie „przez ulicę, po sąsiedzku” znajdują się sklepy Lidl,  Biedronka i Kaufland, Media Expert oraz market budowlany OBI – wyjaśnia E. Rathe-Głowacka.

 

Atrakcyjne miejsce odpoczynku

Osiedle Krzewna 3 to propozycja dla rodzin i młodych osób szukających mieszkań w lokalizacji, która pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku. W najbliższej okolicy nie brakuje terenów rekreacyjnych i zachęcających do aktywnego wypoczynku. Krzewna 3 zapewnia miejsca do zabawy dla dzieci, w tym plac zabaw.

 – Osiedle Krzewna to miejsce stworzone sprzyjające aktywności i odpoczynkowi. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się atrakcyjne, tereny rekreacyjne oferujące możliwość aktywnego wypoczynku. Wśród nich jest Zalew Bardowskiego – unikalne w skali Warszawy sztuczne jezioro, powstałe w ramach rewitalizacji Kanału Bródnowskiego. Jest tu m.in. wieża widokowa oraz dla amatorów silniejszych wrażeń: tor wodny i ścianka wspinaczkowa. Pobliski las na Utracie zachęca do spacerów ścieżkami i mostkami prowadzącymi do miejsc wypoczynkowych – rekomenduje dyrektor marketingu Victorii Dom.

 

1800 mieszkań w  tym roku

Osiedle Krzewna 3 to jedna z wielu inwestycji Victorii Dom w Warszawie. Deweloper sprzedaje w tym roku mieszkania w ramach kolejnych etapów na warszawskich osiedlach: Miasteczko Nova Ochota, Nova Viva Garden, Metro Art, już za chwilę na kolejnym etapie Przystanku Tarchomin oraz w krakowskim Viva Piast. Zarząd Victorii Dom szacuje, że w obu tych miastach rozpocznie w 2023 r. budowę ok. 1,8 tys. mieszkań.