Przystanek Tarchomin 5 - wizualizacja

Przystanek Tarchomin 5 już w sprzedaży

Dział Public Relations

19.08.2023

Ruszyła budowa 5. etapu osiedla Przystanek Tarchomin na warszawskiej Białołęce. W inwestycji realizowanej przez Victorię Dom zaprojektowano 87 funkcjonalnych mieszkań. Mieszkania, do których klucze będzie można odebrać w IV kwartale przyszłego roku, można kupić już od 350 tys. zł. Deweloper prowadzi w sumie 11 inwestycji.   

Przystanek Tarchomin 5 to kolejny etap osiedla, powstającego wzdłuż ulicy Winorośli na warszawskiej Białołęce. Licząca 7 kondygnacji inwestycja obejmuje 87 mieszkań o metrażach od 26 do 70 m2 w opcjach od 1 do 4 pokoi. Każde z mieszkań ma balkon, taras lub ogródek oraz komórkę lokatorską. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest także dwupoziomowy garaż i boksy na jednoślady. Najnowsza inwestycja Victorii Dom jest ofertą dla osób, które w atrakcyjnej cenie chcą kupić mieszkanie w mieście, ale jednocześnie korzystać z bliskości terenów zielonych

– Atutem osiedla jest bliskość placówek edukacyjnych, a także tereny sprzyjające uprawianiu sportów i spacerów oraz sklepów czyli wszystkiego, co jest niezbędne do codziennego życia  –  mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta dzięki znajdującym się w bliskim sąsiedztwie przystankom autobusowym oraz pętli Winnica. W okolicy jest wiele ścieżek rowerowych i tras biegowych, sprzyjających aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się placówki edukacyjne oraz centra handlowo-usługowe, takie jak Galeria Północna i Galeria Młociny. 

Nie tylko efekt Bezpiecznego Kredytu 2% 

– W Przystanku Tarchomin 5 już mamy pierwszych klientów – mówi Ewa Rathe-Głowacka i podkreśla, że zainteresowanie mieszkaniami rośnie. – Na poprawę sytuacji wpływ ma „Bezpieczny Kredyt 2%”. W zasadzie zdominował rynek nieruchomości. Także w naszych biurach kupujący z niego korzystający stanowią większość. Ożywienie przejawia się także w tym, że przybywa osób, które wybierają tradycyjny kredyt hipoteczny lub zakup za gotówkę. Najczęściej dotyczy to tych, którzy zmieniają mieszkania na większe. Dla nich nasza oferta w Przystanku Tarchomin 5 z ceną od 10,6 tys. za m2 jest bardzo atrakcyjna – wyjaśnia dyr. marketingu Victorii Dom. Z danych BIG DATA i RynekPierwotny.pl wynika, że w Warszawie średnia cena metra kwadratowego w lipcu wynosiła 14 849 zł za m2. 

Blisko 2 tys. mieszkań Victorii Dom

Victoria Dom prowadzi 11 inwestycji. Rusza kolejny etap budowy osiedla Nova Viva Garden. Podobnie jest w krakowskim Viva Piast. Zarząd Victorii Dom szacuje, że w obu tych miastach rozpocznie w 2023 r. budowę ok. 1,8 tys. mieszkań.