Nova Viva Garden 4 - wizualizacja

Nova Viva Garden 4 z mieszkaniami od 10 tys. zł za m2

Dział Public Relations

08.08.2023

Powiększa się osiedle Viva Garden na warszawskiej Białołęce. Do sprzedaży właśnie trafiły mieszkania z czwartego etapu inwestycji realizowanej przez Victorię Dom. Ceny zaczynają się od 10,1 tys. zł za m2. To bardzo atrakcyjna oferta na stołecznym rynku na którym średnio trzeba zapłacić już prawie 15 tys. za m2. 

Nova Viva Garden 4 to najnowszy etap osiedla położonego przy ulicy Pawła Włodkowica na warszawskiej Białołęce. To idealne miejsce dla osób, które pragną odnaleźć spokój w zielonym otoczeniu, nie rezygnując przy tym z bliskości handlowej i rozrywkowej oferty stolicy. W czterokondygnacyjnej inwestycji powstaną 72 funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania z balkonami, ogródkami lub tarasami. Oferta obejmuje lokale od 1- do 4-pokoi o powierzchniach od 26 do 81 m2, od. Ceny zaczynają się od 320 tys. zł za lokal. 

To tylko 10,1 tys. zł za m2 

– W ofercie Vivy Garden 4 proponujemy mieszkania, których ceny zaczynają się od 10,1 tys. zł za m2. To bardzo atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy planują kupić mieszkanie. Z najnowszych danych wynika, że średnia cena mieszkania w Warszawie zbliża się do 15 tys. za m2 mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyr. marketingu Victorii Dom. Z najnowszych danych BIG DATA i RynekPierwotny.pl wynika, że w Warszawie średnia cena metra kwadratowego w lipcu wynosiła 14 849 zł za m2.. E. Rathe-Głowacka przyznaje przy tym, że zainteresowanie mieszkaniami rośnie. – Lokalizacja i cena mieszkania to stałe atuty naszych inwestycji.– wyjaśnia dyr. marketingu Victorii Dom.  

Mieszkańcy nowej inwestycji Victorii Dom będą mieli do dyspozycji strefę relaksu oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Okolica oferuje bogate zaplecze edukacyjne i usługowe. Nova Viva Garden jest dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy dzięki bliskości przystanków autobusowych i tramwajowych. W kilka minut można dotrzeć także do stacji metra Bródno. 

Aż 11 inwestycji Victorii Dom w Warszawie

Osiedla Nova Viva Garden jest czwartą inwestycją realizowaną obecnie przez Victorię Dom na Białołęce. Jej zakończenie zaplanowane jest na drugi kwartał 2024.r. W tej dzielnicy powstają także osiedla: Olchowy Park, Przystanek Tarchomin i Miasteczko Nova Sfera. Obecnie Victoria Dom prowadzi w Warszawie 11 inwestycji. Za chwilę rusza także kolejny etap budowy osiedla Viva Piast w Krakowie. Zarząd Victorii Dom szacuje, że w obu tych miastach rozpocznie w 2023 r. budowę ok. 1,8 tys. mieszkań.