Strona główna

Dziennik budowy

Miasteczko Classic IX

Osiedle Clasic 9 - postęp prac
Osiedle Clasic 9 - postęp prac
Osiedle Clasic 9 - postęp prac

Miasteczko Classic IX

Osiedle Clasic 9 - postęp prac

Zobacz video

19.10.2020

Budowa inwestycji dobiega końca. W ostatnim czasie zakończyliśmy nakładanie elewacji. Zamontowaliśmy również ogrodzenie osiedla, położyliśmy kostkę brukową i zasadziliśmy roślinność. Zakończyliśmy również prace na skarpach i przygotowaliśmy ogródki do użytku. Obecnie trwają końcowe prace na drodze dojazdowej do osiedla.

Wewnątrz budynku zamontowaliśmy drzwi oraz osprzęt elektryczny i hydrauliczny. Na wszystkich częściach wspólnych położyliśmy płytki. Kończymy wykonywanie żywicy w garażu, układanie płytek na balkonach oraz prace malarskie na częściach wspólnych.

Osiedle Clasic 9 - postęp prac

Jesteś zainteresowany mieszkaniem?
Skontaktuj się z nami

Zapytaj
Victoria Dom - dobrze zaplanowane mieszkania w Warszawie i Krakowie

Zapytaj o inwestycje

Ile pokoi Cię interesuje?

Wyrażona zgoda jest dobrowolna lecz niezbędna, aby móc zarejestrować Panią/Pana w bazie kontaktowej Administratora Danych. Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres:iod@victoriadom.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez Administratora Danych, którym jest Victoria Dom Spółka Akcyjna dostępne są tutaj.