Mieszkania Białołęka

Przejrzyj nowe mieszkania na sprzedaż na Białołęce wybudowane przez warszawskiego dewelopera Victoria Dom. Inwestycje bezpośrednio z rynku pierwotnego.

Warsaw
Zapytaj

Dowiedz się więcej

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

OK

Wystąpił błąd!

Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

OK

Żadne osiedle nie spełnia Twoich oczekiwań

Zmień parametry

Dowiedz się więcej

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych przez Victoria Dom S.A., Dom Kredytowy Victoria Sp. z o.o. , Równoległa Development Sp. z o.o. lub Młodnicka Development Sp. z o.o. poprzez Formularz Kontaktowy uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 11 39 400.

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

OK

Wystąpił błąd!

Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

OK

Inne dzielnice

Nowe mieszkania na sprzedaż: Białołęka, Warszawa

Jako jedna ze znanych warszawskich firm deweloperskich - Victoria Dom - oferujemy atrakcyjne mieszkania na sprzedaż na Białołęce. Przede wszystkim charakteryzują się one funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Co więcej, są zaprojektowane tak, aby każdemu lokatorowi mieszkanie zapewniało prywatną przestrzeń. Pokoje są bardzo ustawne, co z kolei daje dużą swobodę w aranżacji wnętrza.
Nasze nowe mieszkania na Białołęce to idealne miejsce do życia, szczególnie dla młodych par z dziećmi, a także świetna inwestycja dla osób poszukujących nieruchomości na wynajem długoterminowy. Warto zdecydować się na nią z kilku powodów. Przede wszystkim, mieszkania z rynku pierwotnego na Białołęce są dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. W ich pobliżu znajduje się stacja metra Trocka oraz liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Ponadto, ważna jest także bliskość obiektów oferujących rozrywkę i możliwość aktywnego relaksu, m.in.: OSiR Targówek i strefa wspinaczkowa. Białołęka to także dzielnica, w której działa wiele placówek edukacyjnych. Jesteśmy deweloperem godnym zaufania - od początku naszej działalności każda realizacja zakończona została bez żadnych opóźnień.