Zalety życia w nowym budownictwie – dlaczego warto inwestować w nieruchomości z rynku pierwotnego?

Zalety życia w nowym budownictwie – dlaczego warto inwestować w nieruchomości z rynku pierwotnego?

Ekspert Rynku Mieszkaniowego

21.11.2023

Czy chciałbyś kupić mieszkanie i zastanawiasz się nad wyborem nieruchomości od dewelopera? Nowe budownictwo oferuje nie tylko świeżość i nowoczesność, ale także szereg innych korzyści, które przyciągają kupujących. W tym artykule przyjrzymy się kluczowym korzyściom, jakie niesie ze sobą decyzja o inwestycji w nieruchomości z rynku pierwotnego.

Dlaczego warto kupić nieruchomość z rynku pierwotnego?

Decydując się na mieszkanie z oferty dewelopera Victoria Dom, masz duży wybór nieruchomości w świetnej lokalizacji. Sam wybierasz, jaki metraż spełni Twoje oczekiwania i ilu pokoi potrzebujesz. Kupno nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z wieloma korzyściami, które przyciągają zarówno inwestorów, jak i osoby poszukujące domu dla siebie. 

Rynek pierwotny – zalety

Dlaczego warto kupić takie mieszkanie? Przedstawiamy najważniejsze atuty lokali z rynku pierwotnego.

  • Brak konieczności przeprowadzenia remontu – mieszkanie kupione od dewelopera jest zazwyczaj nowe i wymaga jedynie wykończenia. Nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności przeprowadzania remontów, by doprowadzić lokal do użytku. Unikniesz czasochłonnych i stresujących napraw, a także wielu problemów związanych z planowaniem, nadzorem i wykonaniem prac.
  • Gwarancja bezpieczeństwa – nowe mieszkania zazwyczaj są objęte gwarancją deweloperską. Oznacza to, że w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów lub usterek, deweloper ma obowiązek dokonania napraw, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.
  • Dowolna aranżacja – możesz samodzielnie ustalić, jakie podłogi wybierzesz, jaka będzie armatura łazienkowa oraz układ ścian działowych. Stworzysz przestrzeń, która odpowiada Twoim potrzebom i pasuje do wybranego stylu. W przypadku nieruchomości z rynku wtórnego nie miałbyś takiej swobody, ponieważ nieruchomość byłaby już zaaranżowana przez poprzedniego właściciela (tego typu zmiany byłyby możliwe, jednak wiązałyby się z czasochłonnym i kosztownym remontem).
  • Wysoki standard wykończenia – mieszkania od deweloperów często są wykończone zgodnie z najnowszymi trendami i standardami, co zapewnia nowoczesny wygląd i funkcjonalność bez konieczności planowania dodatkowych inwestycji.
  • Niższe koszty utrzymania mieszkania – nowe budynki są zazwyczaj projektowane i budowane zgodnie z najnowszymi standardami efektywności energetycznej. Oznacza to lepsze izolacje termiczne, nowoczesne systemy ogrzewania i wentylacji, a także zastosowanie odnawialnych źródeł energii. Oszczędzisz pieniądze, ponieważ rachunki za ogrzewanie, chłodzenie i ogólne zużycie energii są niższe.
  • Łatwiejsza transakcja – zakup nowych mieszkań od dewelopera często okazuje się łatwiejsze niż kupno nieruchomości z rynku wtórnego.

Victoria Dom – kup nieruchomości z rynku pierwotnego w Warszawie lub Krakowie

Czy szukasz nieruchomości z rynku pierwotnego w Warszawie lub Krakowie? Z przyjemnością Ci pomożemy. Zapoznaj się z ofertą Victoria Dom, by wybrać atrakcyjną nieruchomość spełniającą Twoje oczekiwania. Napisz do nas lub zadzwoń, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy w finansowaniu.