Rozwiązania dla rowerzystów – infrastruktura rowerowa w nowych osiedlach

Rozwiązania dla rowerzystów – infrastruktura rowerowa w nowych osiedlach

Ekspert Rynku Mieszkaniowego

26.11.2023

Czy jesteś miłośnikiem dwóch kółek? Przygotuj się na nową erę komfortowego i ekologicznego życia w mieście. W naszych najnowszych osiedlach nie tylko znajdziesz spokój i nowoczesność, ale również doskonałą infrastrukturę rowerową, która umożliwi Ci pełną integrację z miastem i naturą. 

Dlaczego warto wybrać osiedle przystosowane do rowerzystów?

Czy chcesz zadbać o swoją formę i środowisko? Pomyśl o zakupie nieruchomości na osiedlu przystosowanym do rowerzystów. Tego typu inwestycje oferują bezpieczne i wygodne rozwiązania dla rowerzystów, takie jak dedykowane stojaki na rowery, bezpieczne ścieżki rowerowe i łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury rowerowej. To nie tylko ułatwia codzienne dojazdy do pracy czy szkoły, ale także promuje aktywny i zdrowy tryb życia. Zmniejszysz emisję spalin i zanieczyszczeń powietrza, wspierając tym samym ekologiczny rozwój miasta.

Osiedle z infrastrukturą rowerową — korzyści

  • Promowanie zdrowego stylu życia — jazda na rowerze to nie tylko doskonała forma ćwiczeń, ale także sposób na relaks i odstresowanie.
  • Ekologiczne podejście — ułatwienie korzystania z rowerów wpisuje się w globalny trend zrównoważonego rozwoju.
  • Komfort i wygoda — stojaki rowerowe zapewniają bezpieczne miejsce do przechowywania rowerów, co jest szczególnie ważne w gęsto zabudowanych obszarach miejskich.
  • Większa wartość nieruchomości — osiedla, które oferują dodatkowe udogodnienia, takie jak tereny zielone i infrastruktura rowerowa, są często bardziej pożądane.
  • Integracja z sąsiadami – spędzanie czasu na świeżym powietrzu sprzyja integracji. Mieszkańcy mogą spotykać się, integrować i wspólnie spędzać czas, co buduje silniejsze więzi i stwarza nowe możliwości.

Victoria Dom – jak dbamy o komfort rowerzystów?

W Victoria Dom rozumiemy, że wybór osiedla przystosowanego do rowerzystów to inwestycja w zdrowy i ekologiczny styl życia, łącząca wygodę codziennych dojazdów z troską o środowisko. Takie osiedla nie tylko wspierają aktywność fizyczną i redukują emisję spalin, ale także zwiększają wartość nieruchomości i sprzyjają integracji społecznej. Mamy ponad 25 lat doświadczenia w budowie osiedli w Warszawie i Krakowie. W naszej ofercie znajdziesz około 1000 mieszkań, które znajdują się w pobliżu terenów zielonych i są przystosowane do rowerzystów. W swoich planach uwzględniamy montaż stojaków rowerowych, a nasze bloki powstają w pobliżu terenów zielonych oraz ścieżek rowerowych, co zachęca mieszkańców do aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Victoria Dom – pomożemy Ci w zakupie nieruchomości

Czy chciałbyś kupić mieszkanie w Warszawie lub Krakowie? Interesuje Cię zakup nieruchomości z rynku pierwotnego? Pomożemy Ci w całym tym procesie. Dzięki nam zyskasz komfortowe miejsce do życia, w którym będziesz mógł realizować swoje pasje takie jak jazda rowerowa. Pomożemy także w finansowaniu transakcji. Nasi doradcy kredytowi ustalą Twoją zdolność kredytową i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z wyborem banku. Napisz do nas lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej.