Mieszkanie Przystanek Tarchomin 3

Osiedle Przystanek Tarchomin – dlaczego warto tu zamieszkać?

Ekspert Rynku Mieszkaniowego

17.08.2023

Cenisz ciszę, spokój, bezpieczeństwo i chciałbyś kupić nowe mieszkanie w stolicy? Zależy Ci na bliskości przyrody, a jednocześnie kochasz Warszawę? Poznaj atuty nowego osiedla mieszkaniowego Przystanek Tarchomin – zaprojektowanego przez dewelopera Victoria Dom. W tym artykule przybliżymy Ci tę inwestycję i pomożemy podjąć decyzję o zakupie.

Osiedle Przystanek Tarchomin – nowe osiedle w Warszawie 

Osiedle Przystanek Tarchomin to inwestycja, której budowa rozpoczęła się w 2021 roku. Nieruchomość została oddana do użytku w drugim kwartale 2023 roku. To budynek wielorodzinny, który ma 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Łącznie znajdziesz w nim 103 lokale mieszkalne. Mieszkańcy mogą korzystać z prywatnych balkonów i tarasów. 

Dlaczego warto zamieszkać w tej części Warszawy? Białołęka to dobre miejsce do życia. Dzielnica oferuje różnorodność zabudowy i stale przyciąga osoby poszukujące spokoju i ucieczki od miejskiego zgiełku. Odnotowany tu szybki wzrost oznacza zwiększające się możliwości i dostęp do udogodnień, a także potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. To może być dobre miejsce do życia zarówno dla rodzin, jak i osób w stanie wolnym.

Osiedle Przystanek Tarchomin – dlaczego warto kupić mieszkanie?

Osiedle znajduje się w sąsiedztwie terenów zielonych, w tym Parku Leśnego, co jest ważne dla osób ceniących sobie kontakt z naturą i możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nie brakuje tu ścieżek rowerowych i tras dla biegaczy, co pozwoli Ci zadbać o kondycję fizyczną i stan zdrowia.

Będziesz cieszył się dobrym połączeniem komunikacyjnym z innymi częściami Warszawy. Znajdziesz tu też wiele placówek edukacyjnych oraz punktów handlowo-usługowych, takich jak Galeria Północna i Galeria Młociny.

Możesz wybierać spośród nieruchomości o różnych powierzchniach – od 58 do 97 m². W budynku znajdują się mieszkania 3, 4, 5-pokojowe, dzięki czemu z łatwością znajdziesz lokal spełniający oczekiwania dużej rodziny.

Kupując mieszkanie od dewelopera Victoria Dom, masz pewność, że nieruchomość została wybudowana zgodnie z najnowszymi normami i wymaganiami. Możesz samodzielnie ustalać wszystkie szczegóły związane z wystrojem wnętrz, co pozwala dostosować mieszkanie do własnego gustu i potrzeb jeszcze przed przeprowadzką. Dodatkowo otrzymujesz gwarancję na wykończenie, co daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Wybierając mieszkanie na nowym osiedlu, możesz dołączyć do kształtowania nowej społeczności od samego początku. To otwiera możliwość tworzenia przyjaznego otoczenia dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zapytaj o dostępne mieszkania!

Szukasz nieruchomości w Warszawie lub Krakowie? Interesuje Cię zakup mieszkania z rynku pierwotnego, które będziesz mógł urządzić według własnych potrzeb i pomysłów? Zapoznaj się z ofertą Victoria Dom. Na naszej stronie internetowej znajdziesz nieruchomości w różnych przedziałach cenowych. Napisz do nas lub zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące transakcji i formalności.