Osiedle przyjazne dla rodzin – dlaczego warto wybrać Nova Viva Garden 3?

Osiedle przyjazne dla rodzin – dlaczego warto wybrać Nova Viva Garden 3?

Ekspert Rynku Mieszkaniowego

30.05.2023

Cenisz ciszę i spokój, a jednocześnie zależy Ci na dobrym połączeniu komunikacyjnym? Szukasz bezpiecznej lokalizacji dla swojej rodziny? Z pewnością zachwyci Cię osiedle Nova Viva Garden 3 na warszawskiej Białołęce. W tym artykule przedstawiamy tę wyjątkową ofertę dewelopera Victoria Dom. Zobacz, dlaczego warto tu zamieszkać.

Doceń urok Białołęki

Białołęka wyróżnia się dużą ilością terenów zielonych i parków. Możesz cieszyć się spokojem i ciszą z dala od zgiełku centrum miasta. Ta dzielnica stale się rozwija – znajdziesz tu szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy, restauracje oraz inne niezbędne usługi. Możesz skorzystać z autobusów, tramwajów i pociągów, aby dotrzeć do pozostałych części Warszawy.

Osiedle dla rodzin z dziećmi

Chcesz mieszkać w miejscu, które oferuje bogate zaplecze edukacyjne? Osiedle Nova Viva Garden 3 spełni Twoje oczekiwania. Docenisz bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych oraz możliwość dotarcia do stacji metra w zaledwie 8 minut. Nie brakuje tu placów zabaw, przestrzeni do spacerów z dziećmi oraz licznych klubów i organizacji oferujących różnorodne zajęcia dla najmłodszych.

Różnorodność mieszkań

W naszej ofercie znajdziesz mieszkania w konfiguracjach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, dzięki czemu z łatwością dobierzesz lokal spełniający oczekiwania Twojej rodziny. Będziesz mógł zaaranżować pokoje dla dzieci, a także stworzyć swoją wygodną, wymarzoną przestrzeń do pracy. Do dyspozycji mieszkańców pozostają komórki lokatorskie, dzięki czemu z łatwością możesz przechowywać tam cenne przedmioty. Osiedle Nova Viva Garden 3 to doskonała propozycja dla rodzin, singli i par.

Balkon czy ogródek?

Czy wiesz, że osiedle Nova Viva Garden 3 oferuje 155 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań z balkonami lub ogródkami, a także jedno mieszkanie z tarasem? Ich powierzchnia wynosi od 25 do 79 m2. Masz możliwość wyboru mieszkania o odpowiedniej wielkości i układzie, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom. Dzięki balkonom i ogródkom będziesz cieszyć się prywatną przestrzenią i spędzać czas na świeżym powietrzu bez konieczności wychodzenia z mieszkania.

Osiedle dla aktywnych fizycznie

Zielone osiedle z prywatną strefą dla dzieci sprzyja aktywności fizycznej. Zyskasz możliwość łatwego i bezpiecznego przechowywania roweru, dzięki boksom rowerowym. Parki i ogrody są idealnym miejscem do uprawiania różnych form sportu. Obecność zieleni sprzyja również relaksowi i odprężeniu, co wpływa na ogólną kondycję fizyczną i samopoczucie.

Victoria Dom – zamieszkaj na osiedlu Nova Viva Garden 3

Szukasz dogodnej lokalizacji dla swojej rodziny? Doceń uroki życia na Białołęce. Osiedle Nova Garden zachęca do aktywności fizycznej, oferuje bogate zaplecze edukacyjne i zapewnia dogodne połączenie komunikacyjne. Zapoznaj się z ofertą Victoria Dom, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać lokal spełniający oczekiwania całej rodziny. Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące zdolności kredytowej. Otrzymasz wsparcie we wszystkich formalnościach. Zakończenie budowy zaplanowano na IV kwartał 2024 roku. Zarezerwuj wymarzone mieszkanie już dziś.