Olchowy Park – nowa inwestycja na Białołęce

Olchowy Park – nowa inwestycja na Białołęce

Ekspert Rynku Mieszkaniowego

02.05.2024

Szukasz mieszkania na warszawskiej Białołęce? W tym artykule wyjaśniamy, dlaczego warto wybrać nową inwestycję Olchowy Park – zaprojektowaną przez dewelopera Victoria Dom. Dowiedz się o niej więcej, by podjąć świadomą decyzję o zakupie.

Olchowy Park – prawdziwa oaza spokoju

Nowa inwestycja powstaje w pobliżu Lasu Choszczówka, Puszczy Słupeckiej i Rezerwatu Przyrody Łęgi Czarnej Strugi. Zadbaliśmy o to, aby mieszkańcy mogli korzystać z prywatnych balkonów i ogródków, które umożliwiają obcowanie z przyrodą i zachęcają do odpoczynku po wyczerpującym dniu w pracy. Przygotowaliśmy specjalny plac rekreacyjny.

Olchowy Park – miejsce dla rodzin

Aby ułatwić życie rodzinom z dziećmi, zaprojektowaliśmy Olchowy Park w taki sposób, by nie zabrakło tu placu zabaw oraz miejsca na wózki. Komórki lokatorskie ułatwią przechowywanie różnych rzeczy, a stojaki na rowery zachęcą całą rodzinę do aktywności fizycznej, co pozwoli kształtować zdrowe nawyki już od najmłodszych lat.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się placówki edukacyjne dla dzieci, co pozwoli Wam oszczędzić czas i szybciej dotrzeć na miejsce.

Olchowy Park – dobra infrastruktura

Mieszkańcy będą mogli korzystać z wielu sklepów i usług, co ułatwi codzienne życie i sprawi, że wszystkie niezbędne produkty będą na wyciągnięcie ręki. Deweloper Victoria Dom ma za sobą 15 100 mieszkań oddanych do użytku. Dbamy o to, by zapewnić Ci komfort i wygodę życia w nowym miejscu. Już na etapie wyboru lokalizacji pod budowę analizujemy, jakich udogodnień potrzebują nasi klienci. Starannie planujemy każdy szczegół, byś przez wiele lat cieszył się wyższą jakością życia.

Olchowy Park – ważne informacje

Jakie są powierzchnie mieszkań w tej inwestycji? Jakich cen możesz się spodziewać? Kiedy budowa zostanie ukończona? Co jeszcze warto wiedzieć?

  • Metraż 29 m2 do 84 m2. Z pewnością wybierzesz nieruchomość o odpowiedniej powierzchni.
  • Ceny lokali zaczynają się już od 389 948 zł. To przystępna cena w porównaniu z innymi w stolicy.
  • Możesz wybrać mieszkanie jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Zależy nam na Twojej wygodzie.
  • Masz do wyboru parter oraz 2 piętra. Niska zabudowa pozytywnie wpływa na estetykę okolicy. Pomieszczenia są lepiej oświetlone, a mieszkańcy cieszą się prywatnością.
  • Dojazd do centrum zajmuje jedynie 30 minut.
  • 6. etap inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2024 roku.

Olchowy Park to świetne połączenie spokoju, bliskości z naturą i dogodnej infrastruktury. Zyskasz doskonałe warunki do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bogate zaplecze edukacyjne i rozrywkowe oraz bliskość sklepów i komunikacji miejskiej sprawiają, że życie będzie wygodne i komfortowe.

Zainteresował Cię Olchowy Park? Podoba Ci się rodzinny klimat osiedla? Nie zwlekaj, zarezerwuj nieruchomość. Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, by dowiedzieć się więcej i wybrać lokal, który spełni Twoje oczekiwania. Pomożemy Ci również w finansowaniu. Napisz do nas lub zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.