Panorama Warszawy nocą

Nowe etapy inwestycji deweloperskich w Warszawie

Ekspert Rynku Mieszkaniowego

04.03.2021

Przyglądając się nowym inwestycjom mieszkaniowym w Warszawie zwróciliśmy uwagę na jednego z prężniej rozwijających się stołecznych deweloperów – Victorię Dom. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się jego inwestycjom.

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria specjalizujący się w pośrednictwie w uzyskaniu kredytów hipotecznych.

Dotychczas Victoria Dom oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Ich łączna powierzchnia użytkowa to 310 tys. mkw. Obecnie w trakcie realizacji i w przygotowaniu jest ponad 10 tys. mieszkań.

Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w tym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim: w Berlinie a od roku w Lipsku. Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług.

Ostatnie miesiące to na rynku deweloperskim, podobnie jak w całej gospodarce, czas intensywnej pracy nad utrzymaniem dotychczasowego tempa rozwoju. W ten trend wpisuje się aktywność Victorii Dom. Warszawski deweloper nie ustaje w wysiłkach, żeby zachować pozycję lidera rynku. Patrząc na ilość wprowadzanych przez firmę mieszkań, zapewne jest to realny cel.

Co się wydarzyło w ostatnim miesiącu u dewelopera Victoria Dom?

Ostatnie miesiące to wprowadzenie do sprzedaży oraz rozpoczęcie budowy kolejnych etapów istniejących osiedli i, a także początek nowego rozdziału w historii tego warszawskiego dewelopera. Victoria Dom wkroczyła na krakowski rynek z inwestycją Viva Piast. Pełną parą idą też stołeczne projekty, co tylko dowodzi, że rynek pierwotny mieszkań ma się doskonale. Poniżej znajdziecie Państwo bieżące informacje z dziennika budowy, które przybliżą Wam, na jakim etapie znajdują się wybrane osiedla i gdzie można kupić mieszkania od dewelopera Victoria Dom.

A jak idą prace na budowach inwestycji Victoria Dom?

Viva Garden – https://www.victoriadom.pl/mieszkania-i-domy/osiedle-viva-garden-10/

Viva Garden to inwestycja zlokalizowana na bliskiej Białołęce. Cieszy się ona wyjątkową popularnością ze względu na kameralne położenie. Niska zabudowa i nowoczesna rodzinna architektura zapewniają komfort użytkownikom. Osiedle zaprojektowano z myślą o osobach, dla których ważne są swoboda i wypoczynek. Wszystkie mieszkania posiadają ogródki lub balkony. W ramach inwestycji do dyspozycji będą place zabaw, siłownie plenerowe komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Termin oddania 10 etapu inwestycji zaplanowano na II kwartał 2021 r., to 81 mieszkań o funkcjonalnych układach. Warszawski deweloper Victoria Dom oferuje tu mieszkania 2-pokojowe o metrażach od 34m2 do 48m2, mieszkania 3-pokojowe o metrażach od 48 m2 do 62m2 i mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 62m2 do 67 m2. Jak czytamy w dzienniku budowy na stronie firmy, poziom prac prowadzonych na inwestycji Viva Garden 10 jest zaawansowany.

Pomyślnie odbyły się także odbiory na 11 i 12 etapie inwestycji. Klienci odebrali klucze do swoich mieszkań i dziś mogą cieszyć się funkcjonalnymi, przyjaznymi przestrzeniami. W sprzedaży pozostało jedynie kilka mieszkań od 59 m2 do 57 m2.

Miasteczko Nova Ochota etap 1 – https://www.victoriadom.pl/mieszkania-i-domy/miasteczko-nova-ochota/

Miasteczko Nova Ochota zaprojektowano jako nowoczesne, samowystarczalne osiedle praktycznie w środku miasta. Jego koncepcja odpowiada na różnorodne potrzeby wymagających nabywców. Dogodne rozwiązania dla siebie znajdą tu zarówno ci, którzy chcą przede wszystkim zapewnić wygodę swoim rodzinom jak i aktywnie spędzać czas po pracy oraz ci, którzy najbardziej cenią sobie bezproblemowe, szybkie dotarcie do pracy i możliwość zrobienia zakupów blisko domu.

– W swoich inwestycjach zawsze staramy się wychodzić naprzeciw rozmaitym wymaganiom klientów. Wiemy, jak bardzo się one zmieniają w zależności od etapu życia, dlatego chcemy, by bez względu na to, na jakim właśnie ktoś jest, znalazł u nas wszystko, czego potrzebuje – mówi Anna Krystecka, dyrektor marketingu Victoria Dom. Lokatorzy pierwszego etapu inwestycji przy ul. Łopuszańskiej mieli do wyboru mieszkania 1-,2,3 i 4-pokojowe od 25 do 93 m2. W sprzedaży pozostała jeszcze niewielka pula mieszkań z pierwszego etapu. To, co charakterystyczne dla inwestycji, to starannie wykonane oddzielenia balkonów, stylowe przepierzenia z drewna przy wejściu do klatek oraz nowocześnie zaprojektowane części wspólne: z lustrem na wejściu, drewnianym wykończeniem dookoła wind. Inwestycja oferuje szeroki wachlarz udogodnień dla mieszkańców – obecność osiedlowych sklepów usatysfakcjonuje tych, którzy szukają wygody, potrzeby aktywnych zaspokoi kort tenisowy, a tych, którzy szukają wytchnienia skwer z fontanną. Kolejne etapy inwestycji tworzą nowoczesne osiedle w formie miasteczka w mieście. Wszystkie dostępne mieszkania mają balkony lub ogródki, co pozwala na korzystanie z dobrodziejstw natury.  Osoby, które w związku z lokalizacją osiedla w pobliżu ruchliwej ulicy boją się hałasu, będą pozytywnie zaskoczone – inwestycja jest bardzo cicha.

Osiedle Classic IX – ukończone i całkowicie wyprzedane

Osiedle Classic jest bardzo dobrze skomunikowane z najważniejszymi punktami Warszawy. W jego okolicy znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe pozwalające na szybki dojazd do metra Młociny lub bezpośredni do centrum miasta. W pobliżu są centra handlowe: Galeria Północna, Galeria Młociny, Auchan i Leroy Merlin. Zielona okolica, w której usytuowane jest osiedle pozwala wypoczywać np. czy korzystając ze ścieżek rowerowych znajdujących się wzdłuż Wisły, czy spacerując w pobliskich lasach. Na Osiedlu Classic IX znajdziemy 133 ustawne mieszkania z balkonami lub ogródkami, w tym duży wybór mieszkań dwupokojowych.

Zapraszamy do odwiedzin pozostałych inwestycji Osiedla Classic:

Przystanek Tarchomin 2 – https://www.victoriadom.pl/mieszkania-i-domy/osiedle-przystanek-tarchomin-2/

Przystanek Tarchomin na Białołęce, to kolejna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie Victorii Dom, która niebawem zostanie sfinanlizowana. Jak czytamy w dzienniku budowy – zakończono prace na inwestycji. Znajdziemy tu 109 ustawnych mieszkań z przestronnymi ogródkami lub tarasami, garaż podziemny, komórki lokatorskie, system SMART HOME w standardzie. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum komunikacją miejską, a w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe- zaledwie 10 minut stąd znajduje się stacja Metro Młociny.

Prace na wszystkich etapach inwestycji przebiegają zgodnie z założeniami. Już teraz zazdrościmy widoku na centrum miasta z wyższych pięter budynku. Więcej informacji na temat dostępnych mieszkań od dewelopera Victoria Dom znajdziecie Państwo na stronie www.victoriadom.pl

*Podane ceny mieszkań Victoria Dom są aktualne na dzień publikacji artykułu. Po szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.