Metro Art, czyli połączenie uroku zabytkowych budynków i nowoczesnego stylu życia na warszawskiej Pradze

Metro Art, czyli połączenie uroku zabytkowych budynków i nowoczesnego stylu życia na warszawskiej Pradze

Ekspert Rynku Mieszkaniowego

20.07.2023

Cenisz sobie niepowtarzalną atmosferę warszawskiej Pragi? Zależy Ci na bliskości infrastruktury, dobrej komunikacji i licznych terenach zielonych? Chcesz kupić nowoczesne mieszkanie i zapomnieć o długich, uciążliwych dojazdach do centrum miasta? Zobacz, dlaczego warto zainteresować się inwestycją Metro Art.

Osiedle Metro Art – największe atuty inwestycji

Metro Art to nowoczesne osiedle z szerokim zakresem udogodnień dla rodzin z dziećmi i osób ceniących sobie możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dlaczego warto tu zamieszkać i jakich atutów możesz się spodziewać?

Nowoczesny budynek

Osiedle Metro Art jest urządzone w stylu loftowym. Oferuje mieszkania o unikalnym i nowoczesnym wyglądzie, które przyciągają osoby ceniące oryginalne rozwiązania architektoniczne. Przestronne mieszkania pozwalają na swobodę w urządzaniu wnętrz i dostosowywanie do indywidualnych preferencji i potrzeb. Układ budynków jest dobrze przemyślany i funkcjonalny.

Mieszkania z ogródkami i balkonami

Mieszkania wyposażone są w prywatne ogródki i balkony, dzięki czemu pozwalają cieszyć się przestrzenią na świeżym powietrzu, uprawiać rośliny czy spędzać miłe chwile z bliskimi w pięknym otoczeniu, co przyczynia się do poprawy komfortu i jakości życia.

Stojaki rowerowe

Osoby aktywne fizycznie i ceniące sobie ekologiczne środki transportu docenią obecność stojaków rowerowych na terenie osiedla. Takie rozwiązanie ułatwia bezpieczne przechowywanie rowerów oraz dostęp do ścieżek rowerowych, a także zachęca do częstszego korzystania z tego środka transportu.

Plac zabaw na osiedlu

Osiedle Metro Art jest zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi. Znajdziesz tu plac zabaw, czyli miejsce rozrywki dla najmłodszych mieszkańców, na którym mogą bezpiecznie bawić się i integrować z innymi maluchami.

Zielone tereny rekreacyjne

Zależy Ci na mieszkaniu w Warszawie, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z bliskości przyrody? Osiedle Metro Art zapewnia odpoczynek od miejskiego zgiełku i relaks na łonie natury. Tereny zielone wokół inwestycji sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi oraz rekreacji na świeżym powietrzu.

Lokale usługowe

Bliskość lokali usługowych to wygoda i oszczędność czasu dla mieszkańców. Mając wszystko na wyciągnięcie ręki, można szybko załatwić codzienne sprawy, takie jak zakupy czy wizyty u fryzjera, bez konieczności długich i kosztownych dojazdów.

Atrakcyjna lokalizacja 

Warszawska Praga cieszy się rosnącym zainteresowaniem i uznaniem. Jej klimat, liczne knajpki i tereny zielone przyciągają różnorodne grupy osób, zarówno artystów, jak i aktywnych ludzi ceniących sobie bliskość miejskiej infrastruktury i kulturalnego życia. Czy Ty również chciałbyś tu zamieszkać?

Osiedle Metro Art – kup nowoczesne mieszkanie na Pradze

Chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego na warszawskiej Pradze? Interesuje Cię zakup nieruchomości na osiedlu Metro Art? W naszej ofercie znajdziesz mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe. Dostępne są mieszkania o różnym metrażu: od 31 do 125 m². Napisz do nas lub zadzwoń, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej inwestycji.