Gdzie warto kupić mieszkanie w Krakowie? Porady eksperta.

Gdzie warto kupić mieszkanie w Krakowie?

Ekspert Rynku Mieszkaniowego

30.04.2024

Marzysz o mieszkaniu w Krakowie? A może chcesz tu kupić lokal pod wynajem? Dobry wybór! Miasto przyciąga nie tylko wyjątkowym urokiem, ale i bogatą historią oraz świetną ofertą edukacyjną i rozrywkową. Zastanawiasz się, jaką lokalizację w Krakowie wybrać? W tym artykule pomożemy Ci poznać ciekawą dzielnicę tego miasta – Mistrzejowice. Przeczytaj, by dowiedzieć się więcej.

W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Czy wiesz, że Kraków dzieli się na 18 dzielnic? Szukasz najlepszego miejsca do życia dla swojej rodziny? Pamiętaj, że wiele zależy od indywidualnych preferencji i oczekiwań przyszłych mieszkańców. Osoby poszukujące spokoju i ciszy docenią dzielnice oddalone od centrum, które oferują więcej przestrzeni i zielonych terenów. Mogą to być Bronowice, z których można dojść do Błoni Krakowskich oraz Parku Jordana. Rodzice z dziećmi polecają Nową Hutę, Zwierzyniec, Mistrzejowice, Bieżanów-Prokocim, a także Grzegórzki. Zwierzyniec to dzielnica oceniana jako zadbana i czysta. Przede wszystkim ustal swoje potrzeby i oczekiwania względem nowego miejsca do życia.

Dlaczego warto zamieszkać w Mistrzejowicach?

Mistrzejowice polecane są osobom, które cenią aktywny tryb życia. Możesz tu cieszyć się bliskością przyrody, odwiedzając Park Tysiąclecia czy Park Wodny. Rozrywki dostarczy Ci Centrum Handlowe Serenada, Park Wodny, Multikino oraz Planty Mistrzejowskie. Dzięki dobrej komunikacji autobusowej i tramwajowej szybko dotrzesz do innych ważnych punktów miasta. 

Dlaczego warto wybrać Mistrzejowice?

  • Mistrzejowice to bezpieczna dzielnica.
  • Znajdziesz tu wiele ścieżek rowerowych.
  • Nie brakuje placówek edukacyjnych dla najmłodszych mieszkańców.
  • Znajdziesz tu liczne placówki medyczne i przychodnie rejonowe.
  • Atrakcyjne ceny nieruchomości w stosunku do innych części miasta.
  • Dzielnica szybko się rozwija.
  • Oferta rozrywkowa dla dzieci jest rozbudowana.
  • Spokojny styl życia mimo bliskości centrum.

Wybierz osiedle Viva Piast

Szukasz nieruchomości w Krakowie? Chcesz kupić lokal, który nie wymaga remontu? Polecamy mieszkania z rynku pierwotnego. Z pewnością zainteresuje Cię Viva Piast – osiedle dewelopera Victoria Dom. Zakończenie budowy przewidziano na III kwartał 2025 roku. Sprawdź dostępne lokale na naszej stronie internetowej. Zobaczysz rzuty mieszkań, a nawet plany 3D, które pomogą Ci wyobrazić sobie życie w tym miejscu. Oferujemy też wirtualny spacer. Znajdziesz lokale o różnych powierzchniach (od 35 do 65 m2) i urozmaiconych układach pomieszczeń.

Znajdziesz tu mnóstwo udogodnień, które wpłyną na Twój komfort życia. Możesz korzystać ze sklepów i wielu usług. Rodziny z dziećmi docenią spokój i będą cieszyć się dobrymi warunkami do uprawiania sportu. Dzięki świetnej komunikacji miejskiej do centrum Krakowa dotrzesz w zaledwie 15 minut. Skorzystasz z ładowarki samochodowej, placu zabaw, stojaków na rowery i innych udogodnień. Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na spotkanie z naszym doradcą w wybranym biurze sprzedaży. Pomagamy również w finansowaniu. Napisz do nas lub zadzwoń.