Deweloper Victoria Dom – co nas wyróżnia?

Deweloper Victoria Dom – co nas wyróżnia?

Ekspert Rynku Mieszkaniowego

04.12.2023

Jako jeden z czołowych deweloperów w Warszawie od ponad dwóch dekad wprowadzamy na rynek nieruchomości projekty, które nie tylko spełniają, ale często przewyższają oczekiwania naszych klientów. Dziś chcemy podzielić się z Tobą kilkoma ciekawostkami o naszej firmie, które nas wyróżniają i sprawiają, że zakup nieruchomości z Victoria Dom to nie tylko inwestycja w mieszkanie, ale przede wszystkim inwestycja w jakość życia.

Ciekawostki o Victoria Dom – czy o tym wiedziałeś?

Jako deweloper Victoria Dom skupiamy się na tworzeniu funkcjonalnych i przytulnych miejsc do życia. Każdy projekt – od osiedli po pojedyncze mieszkania jest realizowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności, aby zapewnić mieszkańcom optymalne wykorzystanie przestrzeni i komfort życia. 

Poznaj kilka ciekawostek o deweloperze Victoria Dom.

  • Mamy ponad 25 lat doświadczenia w realizacji inwestycji deweloperskich. 
  • Nasze mieszkania znajdują się w Warszawie i Krakowie. Sprzedajemy nieruchomości w warszawskich dzielnicach takich jak Białołęka, Targówek, Praga Południe, Ursus, Włochy oraz w krakowskich Mistrzejowicach.
  • Przekazaliśmy nowym właścicielom ponad 13 300 mieszkań.
  • W naszej ofercie znajdziesz około 1000 mieszkań z rynku pierwotnego.
  • Jesteśmy aktywnym członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, co dowodzi naszego zaangażowania w rozwój branży i przestrzegania najlepszych praktyk.
  • Stale dążymy do ulepszania naszych projektów i procesów, aby sprostać oczekiwaniom klientów i zmieniającym się trendom na rynku.
  • Dbamy o aspekty środowiskowe. Nasza firma angażuje się w działania, które przyczyniają się do poprawy jakości życia w społecznościach, w których buduje swoje inwestycje.

Co tak naprawdę wyróżnia Victoria Dom na tle innych deweloperów? To z pewnością nasze podejście do każdego klienta i projektu – traktujemy je jak wyjątkową historię, której chcemy być częścią. Z zadowoleniem obserwujemy, jak tysiące rodzin znajduje swoje wymarzone domy i mieszkania dzięki naszym wysiłkom. To dla nas największa nagroda i motywacja do dalszego działania.

Jakie inwestycje realizujemy?

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, planujemy nowe osiedla i domy jednorodzinne. Spełniamy oczekiwania szerokiej grupy odbiorców, ponieważ oferta jest różnorodna, a nieruchomości przystępne pod względem finansowym. Nasi klienci doceniają niezawodność firmy i jakość inwestycji. Zwracają uwagę na ciekawe układy pomieszczeń i atrakcyjne ceny. Jako deweloper Victoria Dom stosujemy tradycyjne technologie budowlane, korzystając z wysokiej jakości materiałów. Oprócz domów i mieszkań oferujemy również lokale usługowe i handlowe.

Pomożemy Ci kupić nieruchomość z rynku pierwotnego!

Czy szukasz dewelopera, który wyróżnia się na warszawskim rynku nieruchomości swoją wiedzą i doświadczeniem? Potrzebujesz pomocy w wyborze domu lub mieszkania? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Napisz do nas lub zadzwoń, by zarezerwować nieruchomość lub poznać dostępne opcje finansowania.