Bezpieczeństwo i prywatność – jak nowe inwestycje dbają o spokój mieszkańców?

Bezpieczeństwo i prywatność – jak nowe inwestycje dbają o spokój mieszkańców?

Ekspert Rynku Mieszkaniowego

24.11.2023

Czy cenisz sobie dostęp do miejskich udogodnień, a jednocześnie zależy Ci na spokoju i prywatności? Nasze nowe inwestycje deweloperskie łączą nowoczesną architekturę z kameralnością i harmonią z naturą. W tym artykule przedstawiamy kluczowe atuty osiedla Nova Viva Garden, które powstało na warszawskiej Białołęce.

Życie w mieście a spokój i prywatność

Życie w mieście często kojarzy się z ciągłym zgiełkiem, brakiem przestrzeni i ograniczoną prywatnością. Czy nie ma w nim miejsca na odpoczynek i spokój? Nowoczesne projekty mieszkaniowe dewelopera Victoria Dom zmieniają tę perspektywę, ponieważ oferują bliskość zieleni, odizolowanie od hałasu i prywatność. 

Jak wybrać miejskie osiedle, które zapewni spokój i prywatność?

  • Wybierz spokojną część miasta – z dala od głównych arterii komunikacyjnych i hałaśliwych przemysłowych stref. 
  • Poszukaj nieruchomości w pobliżu parku lub innych terenów zielonych – w wolnych chwilach będziesz mógł uprawiać tam sport lub czytać książki.
  • Zwróć uwagę na oświetlenie – bezpieczne osiedle to takie, które jest dobrze oświetlone, monitorowane i ewentualnie strzeżone.
  • Zastanów się, jakie udogodnienia są dla Ciebie ważne. Może to być bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, miejsc kultury czy sportu. 
  • Poznaj opinie obecnych mieszkańców danego osiedla. Informacje te mogą dać Ci lepsze wyobrażenie o życiu w danym miejscu.
  • Warto odwiedzić kilka potencjalnych osiedli, aby na własne oczy zobaczyć, czy spełniają one Twoje oczekiwania w zakresie spokoju i prywatności.

Osiedle Nova Viva Garden – miejskie wytchnienie w cichym i spokojnym otoczeniu przyrody

Osiedle Nova Viva Garden znajduje się w spokojnej części Warszawy, na Białołęce. Zapewnia mieszkańcom ukojenie i prywatność, oddalając ich od miejskiego zgiełku. Jedną z największych zalet tego osiedla jest sąsiedztwo lasów i obszarów zielonych, a także urokliwa ścieżka biegnąca wzdłuż Kanału Żerańskiego, która prowadzi do Zalewu Zegrzyńskiego – idealnego miejsca do letniego relaksu nad wodą. 

Projekt osiedla przewiduje niską zabudowę, co sprzyja poczuciu intymności i prywatności. Mieszkańcy będą mogli odpoczywać w pobliskich ogrodach i parkach. W okolicy Nova Viva Garden znajdują się też sklepy, restauracje, galerie handlowe takie jak Factory Annopol, Atrium Targówek, Ikea, szkoły, żłobki i przedszkola, co zapewnia mieszkańcom wygodę i oszczędność czasu, a także pozwala im cieszyć się życiem prywatnym bez konieczności długich dojazdów w celu załatwienia codziennych spraw.

Victoria Dom – nieruchomości z rynku pierwotnego

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie chcesz cieszyć się bliskością miejsca pracy i dostępem do rozrywki? W ofercie Victoria Dom znajdziesz wyjątkowe lokale z rynku pierwotnego w Warszawie i Krakowie. Z przyjemnością pomożemy Ci podjąć decyzję o zakupie, uwzględniając Twoje potrzeby i plany życiowe. Nasi doradcy kredytowi poinformują Cię o dostępnym opcjach finansowania. Napisz do nas lub zadzwoń, by poznać szczegóły.