Ogrody Victorii

Ogrody Victorii

 

Ogrody VictoriiSPRZEDAŻ MIESZKAŃ ZAKOŃCZONA
 

 

Ogrody Victorii - to projekt mieszkaniowy zlokalizowany w atrakcyjnej, zielonej  części Tarchomina. Osiedle stanowią trzy eleganckie budynki o nowoczesnej, geometrycznej formie, harmonijnie wpisujące się w otoczenie. Ich przemyślany układ pozwoli zachować piękne, stare drzewa, tworzące enklawy ciszy i zieleni.

 

ATUTY INWESTYCJI
  • Duże balkony, tarasy i ogrody -  połączenie nowoczesnego, wygodnego mieszkania z wypoczynkiem wśród zieleni.  Powierzchnie ogrodów i tarasów pozwalają na zaaranżowania miejsc do biesiadowania, przytulnych zakątków do wypoczynku oraz atrakcyjnej przestrzeni dla dziecięcych zabaw.
  • Lokalizacja osiedla - spokojna i bezpieczna okolica, wokół tereny zielone, a także wszystkie niezbędne elementy infrastruktury
    sklepy, centra handlowe, urzędy, placówki pocztowe, banki, ośrodki medyczne, sportowe i rekreacyjne, szkoły, przedszkola, place zabaw, restauracje
  • Komunikacja - sprawne połączenie z centrum zapewnia Most Północny, ulica Modlińska, Trasa Armii Krajowej, liczne połącznia autobusowe
  • Projekt osiedla -  wykonany przez doświadczonych architektów przy założeniu, by zapewnić mieszkańcom wygodną przestrzeń domową oraz poczucie prywatności w przydomowych ogrodach i tarasach.
  • Rozkłady pomieszczeń - dostosowane do panujących obecnie trendów i oczekiwań naszych Klientów,  zapewniając nie tylko komfort, ale i ekonomiczne użytkowanie.
  • Technologia: nasze budynki wznoszone są w tradycyjnej technologii, zapewniającej mieszkańcom trwałość i solidność oraz ekonomiczne nakłady na utrzymanie posesji.
  • Estetyka i funkcjonalność - osiedle ogrodzone, wewnątrz zaaranżowana część rekreacyjno-wypoczynkowa i prywatny park
  • Inwestycja przyjazna osobom niepełnosprawnym

 Generalny Wykonawca inwestycji – firma Kalter.

Termin rozpoczęcia prac budowlanych – czerwiec 2013r. 

Planowany termin realizacji inwestycji – IV kwartał 2014r.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego

Kontakt

Tel (22) 741 62 62
Umów się na spotkanie
Zamów rozmowę telefoniczną
Zamów ofertę przez email