Strona Główna Oferta Mieszkania

Oferta: mieszkania

 • Osiedle Bravo

  Osiedle Bravo
  NOWE MIESZKANIA, WARSZAWA WOLA Mieszkania już od 6399 zł/m 2  * * ograniczona liczba lokali   Dzielnica wola to jedna z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Okolice ulicy Jana Kazimierza to tereny zielone, świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami Warszawy. Park Sowińskiego, Park Szymanowskiego, Park Moczydło tworzą urokliwe miejsca, w których można nie tylko spacerować, ale i uprawiać aktywności fizyczną, dzięki licznym (...)
 • Osiedle Classic III

  Osiedle Classic III
  NOWE MIESZKANIA, WARSZAWA BIAŁOŁĘKA   Nowe Osiedle Classic III powstało jako kontynuacja naszej poprzedniej inwestycji, czyli Osiedla Classic, która mieści się na Białołęce przy ulicy Przaśnej 16. Korzystając z doświadczenia zdobytego nieopodal, oferujemy jeszcze bardziej atrakcyjne nowe mieszkania. Warszawa, także prężnie rozwijająca się dzielnica, jaką jest Tarchomin, to dobre miejsce, by kupić własne mieszkanie.  Już podczas prac projektowych (...)
 • Viva Garden 2

  Viva Garden 2
  NOWE MIESZKANIA W WARSZAWIE! w dzielnicy Białołęka - cenionej jako najbardziej zielona dzielnica Warszawy mieszkania już od 5390zl/m2 DOSTĘPNE MIESZKANIA W PROGRAMIE MdM Viva Garden 2 to nowa  inwestycja, która powstaje w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie Klientów osiedlem Viva Garden. 

Inwestycja wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i elegancją. Zaprojektowana została w jasnej, stonowanej k(...)
 • Osiedle Przy Parku

  Osiedle Przy Parku
  W inwestycji Przy Parku oferujemy nowe mieszkania zaprojektowane w trzech eleganckich budynkach, w których znajduje się łącznie 127 lokali. POWIERZCHNIE MIESZKAŃ: W ofercie znajdują się nowe mieszkania o metrażach od 30 - 84m2 . W celu uzyskania większych powierzchni istnieje możliwość połączenia i przearanżowania wybranych mieszkań. Pod budynkami w hali garażowej zapewniamy miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. POŁOŻENIE: Osiedle położone jest w (...)
 • Osiedle Classic

  Osiedle Classic
  NOWE MIESZKANIA, WARSZAWA BIAŁOŁĘKA   Osiedle Classic -  niezwykła, atrakcyjna inwestycja powstająca w pobliżu Mostu Północnego, na zielonych terenach pomiędzy ulicą Modlińską i Myśliborską. Łączy komfort mieszkania w spokojnej okolicy ze sprawnym dojazdem do centrum. Lokalizacja osiedla pozwala również  na łatwy dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury w dzielnicy Tarchomin. Nowe mieszkania  zaprojektowano z myślą o rodzinach z (...)

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego