Strona Główna Oferta Mieszkania

Oferta: mieszkania

 • Osiedle Classic

  Osiedle Classic
  NOWA INWESTYCJA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ - JEDYNIE DO 24 GRUDNIA WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE CENY !!! Tylko  5590zł za m 2  mieszkania Osiedle Classic to najnowsza inwestycja realizowana w atrakcyjnej zielonej okolicy, w pobliżu ulicy Modlińskiej i Mostu Północnego. Łączy komfort mieszkania blisko natury ze sprawnym dojazdem do centrum i dostępem do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury. Osiedle tworzą dwa (...)
 • Viva Garden

  Viva Garden
  WYSOKIE MIESZKANIA  *  FUNKCJONALNE STRYCHY  *  DUŻE OGRODY PROMOCJA!!!! CENY OD 5500 zł/m 2   Viva Garden to inwestycja realizowana w atrakcyjnej części zielonej Białołęki. Osiedle tworzy 7 budynków wielorodzinnych w niskiej, dwupiętrowej zabudowie oraz 9 domów w zabudowie bliźniaczej. Utrzymane jest w jasnej kolorystyce z dodatkiem stonowanych szarości. Wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i elegancją. Wysokie nawet do 5m (...)
 • Ogrody Targówek

  Ogrody Targówek
  PROMOCJA! 2 pokoje od 6050 zł/m 2   Inwestycja Ogrody Targówek ATRAKCYJNE LOKALE O NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH METRAŻACH! Ogrody Targówek – to projekt mieszkaniowy powstający w odpowiedzi na potrzeby ludzi młodych, szukających pierwszego mieszkania oraz dla rodzin z dziećmi. Ten elegancki, 3-piętrowy budynek z windami o nowoczesnej, geometrycznej architekturze składa się ze 111 mieszkań o metrażach od 25 do 66m 2   z możliwością ich łączenia. (...)

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego

Kontakt

Tel (22) 741 62 62
Umów się na spotkanie
Zamów rozmowę telefoniczną
Zamów ofertę przez email