Strona Główna Oferta Mieszkania

Oferta: mieszkania

 • Osiedle Classic 3

  Osiedle Classic 3
  NOWE MIESZKANIA, WARSZAWA BIAŁOŁĘKA   Osiedle Classic 3 jest kontynuacją inwestycji Osiedle Classic powstałego przy ul. Przaśnej 16 na Białołęce. Osiedle Classic 3 to inwestycja skierowana do osób ceniących sobie przestrzeń oraz nową jakość życia. Osiedle mieści się przy ul. Modlińskiej 73 na warszawskiej Białołęce- dzielnicy doskonale skomunikowanej z miastem. Dzięki tej lokalizacji można dostać się do centrum w 15 min, albo w 4 min na Most (...)
 • Viva Garden 2

  Viva Garden 2
  NOWE MIESZKANIA W WARSZAWIE! w dzielnicy Białołęka - cenionej jako najbardziej zielona dzielnica Warszawy mieszkania już od 5390zl/m2 DOSTĘPNE MIESZKANIA W PROGRAMIE MdM Viva Garden 2 to nowa  inwestycja, która powstaje w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie Klientów osiedlem Viva Garden. 

Inwestycja wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i elegancją. Zaprojektowana została w jasnej, stonowanej k(...)
 • Osiedle Przy Parku

  Osiedle Przy Parku
  W inwestycji Przy Parku oferujemy nowe mieszkania zaprojektowane w trzech eleganckich budynkach, w których znajduje się łącznie 127 lokali. POWIERZCHNIE MIESZKAŃ: W ofercie znajdują się nowe mieszkania o metrażach od 30 - 84m2 . W celu uzyskania większych powierzchni istnieje możliwość połączenia i przearanżowania wybranych mieszkań. Pod budynkami w hali garażowej zapewniamy miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. POŁOŻENIE: Osiedle położone jest w (...)
 • Osiedle Classic

  Osiedle Classic
  NOWE MIESZKANIA, WARSZAWA BIAŁOŁĘKA   Osiedle Classic -  niezwykła, atrakcyjna inwestycja powstająca w pobliżu Mostu Północnego, na zielonych terenach pomiędzy ulicą Modlińską i Myśliborską. Łączy komfort mieszkania w spokojnej okolicy ze sprawnym dojazdem do centrum. Lokalizacja osiedla pozwala również  na łatwy dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury w dzielnicy Tarchomin. Nowe mieszkania  zaprojektowano z myślą o rodzinach z (...)
 • Viva Garden

  Viva Garden
  NOWE MIESZKANIA W WARSZAWIE, ul. Białołęcka W SPRZEDAŻY OSTANI LOKAL 93m 2 , SUPER CENA 3990zł/m 2 Viva Garden to elegancka inwestycja w dzielnicy Białołęka, która ceniona jest jako najbardziej zielona dzielnica Warszawy, z przewagą niskiej zabudowy. Inwestycja wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i elegancją. Zaprojektowana została w jasnej, stonowanej kolorystyce. Osiedle stanowi je 7 dwupiętrowych budynków (...)

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego