Strona Główna Oferta Mieszkania

Oferta: mieszkania

 • Osiedle Przy Parku

  Osiedle Przy Parku
  Osiedle Przy Parku to najnowsza inwestycja położona w dzielnicy Targówek przy ul. Rembielińskiej, w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego. Mieszkania są dostępne w trzech eleganckich budynkach, w których znajduje się łącznie 127 lokali. W ofercie znajdują się nowe mieszkania o metrażach od 30 - 84m2 , miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Osiedle znajduję się obok zrewitalizowanego Parku Bródnowskiego, który jest obecnie najatrakcyjniejszym (...)
 • Osiedle Classic

  Osiedle Classic
  NOWA INWESTYCJA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI II ETAP INWESTYCJI JUŻ W SPRZEDAŻY! Osiedle Classic to nowa, atrakcyjna inwestycja powstająca w pobliżu Mostu Północnego, na zielonych terenach pomiędzy ulicą Modlińską i Myśliborską. Łączy komfort mieszkania w spokojnej okolicy ze sprawnym dojazdem do centrum. Lokalizacja osiedla pozwala również na łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury.Mieszkania zaprojektowano z myślą o (...)
 • Viva Garden

  Viva Garden
  WYSOKIE MIESZKANIA * FUNKCJONALNE STRYCHY NAD MIESZKANIAMI * DUŻE OGRODY CENY JUŻ OD 5690 zł/m 2 . MIESZKANIE W PROGRAMIE MdM!   Viva Garden to nowa, elegancka inwestycja na zielonej Białołęce. Osiedle zaprojektowane zostało w niskiej zabudowie i jasnej stonowanej kolorystyce - co nada mu kameralnego charakteru osiedli willowych. Inwestycja wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i elegancją. Stanowi je 7 budynków wielorodzinnych, (...)
 • Ogrody Targówek

  Ogrody Targówek
  SPRZEDAŻ MIESZKAŃ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w najnowszej inwestycji na Targówku Osiedle Przy Parku: www.victoriadom.pl/osiedla-warszawa/mieszkania-warszawa/osiedle-przy-parku/opis-inwestycji www.przyparku.pl Biuro Sprzedaży znajduje się na terenie inwestycji w Warszawie przy ul. Rembielińskiej Opiekun inwestycji: Katarzyna Kownacka 609 338 259 k.kownacka@victoriadom.pl   Ogrody Targówek – (...)

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego