Strona Główna Oferta Mieszkania

Oferta: mieszkania

 • Osiedle Przy Parku

  Osiedle Przy Parku
  W inwestycji Przy Parku oferujemy nowe mieszkania zaprojektowane w trzech eleganckich budynkach, w których znajduje się łącznie 127 lokali. POWIERZCHNIE MIESZKAŃ: W ofercie znajdują się nowe mieszkania o metrażach od 30 - 84m2 . W celu uzyskania większych powierzchni istnieje możliwość połączenia i przearanżowania wybranych mieszkań. Pod budynkami w hali garażowej zapewniamy miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. POŁOŻENIE: Osiedle położone jest w (...)
 • Osiedle Classic

  Osiedle Classic
  NOWE MIESZKANIA, WARSZAWA BIAŁOŁĘKA II ETAP INWESTYCJI JUŻ W SPRZEDAŻY! Osiedle Classic -  nowa, atrakcyjna inwestycja powstająca w pobliżu Mostu Północnego, na zielonych terenach pomiędzy ulicą Modlińską i Myśliborską. Łączy komfort mieszkania w spokojnej okolicy ze sprawnym dojazdem do centrum. Lokalizacja osiedla pozwala również  na łatwy dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury w dzielnicy Tarchomin. Nowe mieszkania  (...)
 • Viva Garden

  Viva Garden
  MIESZKANIA W PROGRAMIE MdM W WARSZAWIE, Białołęka, ul. Białołęcka   CENY JUŻ OD 5690 zł/m 2 W SPRZEDAŻY OSTATNIE MIESZKANIA W PROGRAMIE MdM!   Viva Garden to nowa, elegancka inwestycja w dzielnicy Białołęka, która ceniona jest jako najbardziej zielona dzielnica Warszawy, z przewagą niskiej zabudowy. Inwestycja wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i elegancją. Zaprojektowana została w jasnej, stonowanej (...)
 • Ogrody Targówek

  Ogrody Targówek
  SPRZEDAŻ MIESZKAŃ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w najnowszej inwestycji na Targówku Osiedle Przy Parku: www.victoriadom.pl/osiedla-warszawa/mieszkania-warszawa/osiedle-przy-parku/opis-inwestycji www.przyparku.pl Biuro Sprzedaży znajduje się na terenie inwestycji w Warszawie przy ul. Rembielińskiej Opiekun inwestycji: Katarzyna Kownacka 609 338 259 k.kownacka@victoriadom.pl   Ogrody Targówek – (...)

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego