Strona Główna Oferta Mieszkania

Oferta: mieszkania

 • Osiedle Przy Parku

  Osiedle Przy Parku
  W inwestycji Przy Parku oferujemy nowe mieszkania zaprojektowane w trzech eleganckich budynkach, w których znajduje się łącznie 127 lokali. POWIERZCHNIE MIESZKAŃ: W ofercie znajdują się nowe mieszkania o metrażach od 30 - 84m2 . W celu uzyskania większych powierzchni istnieje możliwość połączenia i przearanżowania wybranych mieszkań. Pod budynkami w hali garażowej zapewniamy miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. POŁOŻENIE: Osiedle położone jest w (...)
 • Osiedle Classic

  Osiedle Classic
  NOWE MIESZKANIA, WARSZAWA BIAŁOŁĘKA II ETAP INWESTYCJI JUŻ W SPRZEDAŻY! Osiedle Classic -  nowa, atrakcyjna inwestycja powstająca w pobliżu Mostu Północnego, na zielonych terenach pomiędzy ulicą Modlińską i Myśliborską. Łączy komfort mieszkania w spokojnej okolicy ze sprawnym dojazdem do centrum. Lokalizacja osiedla pozwala również  na łatwy dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury w dzielnicy Tarchomin. Nowe mieszkania  (...)
 • Viva Garden

  Viva Garden
  NOWE MIESZKANIA W WARSZAWIE, ul. Białołęcka INWESTYCJA GOTOWA. W SPRZEDAŻY OSTATNIE MIESZKANIE W PROGRAMIE MdM! Viva Garden to nowa, elegancka inwestycja w dzielnicy Białołęka, która ceniona jest jako najbardziej zielona dzielnica Warszawy, z przewagą niskiej zabudowy. Inwestycja wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i elegancją. Zaprojektowana została w jasnej, stonowanej kolorystyce. Osiedle stanowi je 7 dwupiętrowych budynków (...)
 • Viva Garden 2

  Viva Garden 2
  NOWE MIESZKANIA W WARSZAWIE! w dzielnicy Białołęka, która ceniona jest jako najbardziej zielona dzielnica Warszawy, z przewagą niskiej zabudowy. Białołęka ul. Białołęcka 

 W OFERCIE MIESZKANIA W PROGRAMIE MdM Viva Garden 2 to nowa, elegancka inwestycja, powstanie w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie Klientów osiedlem Viva Garden. 

Inwestycja wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i elegancją. Zaprojektowana (...)

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego