Strona Główna Oferta Mieszkania

Oferta: mieszkania

 • Viva Garden

  Viva Garden
  WYSOKIE MIESZKANIA  *  FUNKCJONALNE STRYCHY  *  DUŻE OGRODY PROMOCJA!!!! CENY OD 5500 zł/m 2   Viva Garden to najnowsza inwestycja realizowana w atrakcyjnej części zielonej Białołęki. Osiedle tworzy 7 budynków wielorodzinnych w niskiej, dwupiętrowej zabudowie oraz 9 domów w zabudowie bliźniaczej. Utrzymane jest w jasnej kolorystyce z dodatkiem stonowanych szarości. Wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i (...)
 • Ogrody Targówek

  Ogrody Targówek
    PROMOCJA! 2 pokoje od 6050 zł/m 2   Inwestycja Ogrody Targówek ATRAKCYJNE LOKALE O NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH METRAŻACH! Ogrody Targówek – to projekt mieszkaniowy powstający w odpowiedzi na potrzeby ludzi młodych, szukających pierwszego mieszkania oraz dla rodzin z dziećmi. Ten elegancki, 3-piętrowy budynek z windami o nowoczesnej, geometrycznej architekturze składa się ze 111 mieszkań o metrażach od 25 do 66m 2   z możliwością ich łączenia. (...)
 • Ogrody Victorii

  Ogrody Victorii
    SPRZEDAŻ MIESZKAŃ ZAKOŃCZONA     Ogrody Victorii - to projekt mieszkaniowy zlokalizowany w atrakcyjnej, zielonej  części Tarchomina. Osiedle stanowią trzy eleganckie budynki o nowoczesnej, geometrycznej formie, harmonijnie wpisujące się w otoczenie. Ich przemyślany układ pozwoli zachować piękne, stare drzewa, tworzące enklawy ciszy i zieleni.   ATUTY INWESTYCJI Duże balkony, tarasy i ogrody  -  połączenie (...)

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego

Kontakt

Tel (22) 741 62 62
Umów się na spotkanie
Zamów rozmowę telefoniczną
Zamów ofertę przez email