Strona Główna Oferta Mieszkania

Oferta: mieszkania

 • Osiedle Classic

  Osiedle Classic
  NOWA INWESTYCJA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI Ceny już od  5590zł za m 2  mieszkania Osiedle Classic to nowa, atrakcyjna inwestycja powstająca w pobliżu Mostu Północnego, na zielonych terenach pomiędzy ulicą Modlińską i Myśliborską. Łączy komfort mieszkania w spokojnej okolicy ze sprawnym dojazdem do centrum. Lokalizacja osiedla pozwala również na łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury.Mieszkania zaprojektowano z (...)
 • Viva Garden

  Viva Garden
  WYSOKIE MIESZKANIA * FUNKCJONALNE STRYCHY NAD MIESZKANIAMI * DUŻE OGRODY CENY JUŻ OD 5750 zł/m 2 . MIESZKANIE W PROGRAMIE MdM!   Viva Garden to nowa, elegancka inwestycja na zielonej Białołęce. Osiedle zaprojektowane zostało w niskiej zabudowie i jasnej stonowanej kolorystyce - co nada mu kameralnego charakteru osiedli willowych. Inwestycja wyróżnia się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą i elegancją. Stanowi je 7 budynków wielorodzinnych, (...)
 • Ogrody Targówek

  Ogrody Targówek
    PROMOCJA!! Garaż 3 000 zł taniej do wszystkich mieszkań na parterze i na I piętrze!!! Do wybranych mieszkań ogródek gratis!   OSTATNIE MIESZKANIA W MdM W SUPER CENIE!!! 2 pokoje od 5 990 zł/m 2   ATRAKCYJNE LOKALE O NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH METRAŻACH! Ogrody Targówek – to nowoczesna inwestycja powstająca w Warszawie, w odpowiedzi na potrzeby osób szukających swojego pierwszego mieszkania oraz dla rodzin z dziećmi, które chcą (...)

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego