MIESZKANIE NA KTÓRE CIĘ STAĆ

Viva Garden 7 to wyczekiwany przez klientów, kolejny etap popularnej inwestycji na zielonej Białołęce. Obejmuje on trzy kameralne, trzypiętrowe budynki, w których zaplanowano łącznie 93 ustawnych i jasnych lokali o zróżnicowanej powierzchni. W tym etapie dostępne są 1-4 pokojowe nowe mieszkania na Białołęce o metrażach od 33 do 73 m2

Wszystkie nasze nowe mieszkania w Warszawie na Białołęce posiadają balkon (nawet do 26 m2), loggię lub w przypadku mieszkań na parterze – ogródek (o powierzchni do 194 m2). Wokół dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych i bloków. Inwestycja jest najlepszą okazją dla wszystkich, którzy czekają na niezwykle tanie mieszkania na Białołęce.

 

MIESZKANIA NA BIAŁOŁĘCE – OPTYMALNA LOKALIZACJA

Nasze mieszkania na sprzedaż na Białołęce to przede wszystkim doskonałe położenie komunikacyjne. Viva Garden 7 powstaje w pobliżu Centrum Handlowego Factory Annopol. Te nowe inwestycje na Białołęce znajdują się w bliskim sąsiedztwie przystanku autobusowego, a dodatkowym atutem jest także odległość od planowanej stacji metra Targówek – 10 minut samochodem. W pobliżu znajduje się Most Północny i Trasa Armii Krajowej, co pozwala na wygodny dojazd autem do centrum Warszawy. 

 

W okolicy osiedla można pozwolić sobie na aktywny wypoczynek na łonie natury, ze względu na bliską odległość do Puszczy Słupeckiej, Rezerwatu Łęgi Czarnej Strugi czy Parku Bródnowskiego. Równocześnie opisywane nowe inwestycje na Białołęce znajdują się w niewielkiej odległości od ważnych punktów infrastruktury.
Najbliższy żłobek jest 300 metrów od osiedla, szkoła podstawowa – 750 metrów, Carrefour Market – 600 metrów, a apteka 700 metrów.

DOBRZE POMYŚLANE, KAMERALNE OSIEDLE NA ANNOPOLU

Viva Garden 7 to nie tylko dobrze zaprojektowane mieszkania na sprzedaż na Białołęce, ale także atrakcyjna część wspólna. Oprócz 94 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, na terenie inwestycji znajduje się również 10 miejsc naziemnych dla gości lokatorów. Na poszczególnych piętrach oraz w garażu zaplanowano komórki lokatorskie. Nasze nowe mieszkania na Białołęce charakteryzują się ponadprzeciętna funkcjonalnością, znacznie podnoszącą komfort codziennego życia. Pokazujemy, że tanie mieszkania na Białołęce to inwestycja, która szybko zwróci się w postaci Twojego zadowolenia. Nowe mieszkania na warszawskiej Białołęce z pewnością przypadną do gustu Tobie i Twojej rodzinie.

SZEREG UDOGODNIEŃ DLA LOKATORÓW:

 • cichobieżne windy, 
 • balkony i ogródki oraz tarasy,  
 • parking podziemny, 
 • parking naziemny z miejscami dla mieszkańców oraz ich gości,
 • liczne komórki lokatorskie – zarówno na piętrach, jak i w garażu,
 • część rekreacyjna z fontanną, 
 • plac zabaw dla dzieci,
 • zieloną przestrzeń,
 • lokale usługowe w budynku.

 

Termin zakończenia budowy: I kwartał 2020

DUŻY WYBÓR MIESZKAŃ, ZRÓŻNICOWANE METRAŻE

2 pokoje3 pokoje4 pokoje
33 m2 do 48 m245 m2 do 67 m256 m2 do 73 m2

ATRAKCJE INWESTYCJI I OKOLICY

Autobus
Ścieżka rowerowa
Gimnazjum
Szkoła podstawowa
Przedszkole
Żłobek
Sklep
Poczta
Apteka
Bank
Siłownia
Kino
Plac zabaw
Park
Podziemny parking
Cichobieżne windy
Duże balkony
Kameralne osiedle
Możliwość łączenia lokali
Osiedle ogrodzone
Osiedle przyjazne dzieciom
Program dopłat
Słoneczne ogródki
Szyte na miarę

SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA BIURA KREDYTOWEGO

 • Darmowa pomoc doświadczonych ekspertów kredytowych dostępnych w każdym biurze sprzedaży mieszkań,
 • Szybki i bezproblemowy proces przyznawania kredytu na mieszkanie,
 • Oferta wielu banków w jednym miejscu - możliwość porównania ofert,
 • Pomoc przy załatwianiu formalności,
 • Negocjowane warunki kredytu dla klientów Victoria Dom,
 • Klientom Domu Kredytowego Victoria gwarantujemy zwrot całego zadatku w wypadku odmowy przyznania kredytu przez bank