Viva Garden 3

Przejdź do przeglądarki mieszkań

Osiedle Viva Garden 3 to nowa inwestycja położona przy ul. Białołęckiej 251 w Warszawie. W skład osiedla wchodzić będą trzy kameralne budynki, w których powstanie 91 mieszkań. Viva Garden 3 to wyjątkowe osiedle wielorodzinne dla rodzin z dziećmi a także singli. Na osiedlu znaleźć będzie można nowe mieszkania w metrażu od 25 m2 do 81m2

Developer Victoria Dom S.A. z myślą o  różnych potrzebach mieszkańców zaprojektował mieszkania jedno, dwu, trzy, cztero a nawet pięciopokojowe. Ze względu na rozpoczęcie budowy, ceny lokali rozpoczynają się do 5390zł/m2*. 

Dodatkowo zespół fachowców tak zaprojektował przestrzeń mieszkalną, aby umożliwić łączenie mieszkań. Nasi architekci projektując Viva Garden 3 starali się jak najlepiej wykorzystać okoliczną zieloną przestrzeń. Dzięki temu założeniu stworzyli doskonałe połączenie. Nowe mieszkania Białołęka to pełne komfortu i ekonomiczne lokale, połączone z pięknymi ogrodami i dużymi balkonami, które umożliwiają relaks i odpoczynek wśród natury.

Niezwykła przestrzeń dla mieszkańców

Osiedle Viva Garden 3 wyróżnia nowoczesna architektura, duże balkony, a także słoneczne i przestronne ogródki dla mieszkań na parterze. Dla wygody mieszkańców powstanie wiele komórek lokatorskich, które zostały zaprojektowane zarówno na piętrach, jak i w garażu budynku, w postaci boksów. Dodatkowo wszystkie klatki schodowe wyposażone będą w cichobieżne windy. 

W ramach przestrzeni wspólnych powstanie plac zabaw dla dzieci oraz część rekreacyjna z fontanną. W słoneczne dni będzie można relaksować się dzięki jej przyjemnej mgiełce.

Goście odwiedzający mieszkańców osiedla, pozostawić swoje samochody będą mogli w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach ogólnodostępnych, zarówno na naziemnym parkingu, jak i w garażu podziemnym. Nowością będzie parking podziemny otwierany automatycznie, zawierający miejsce dla odwiedzających gości. 

Walory mieszkaniowe Osiedla Viva Garden 3 wzbogaca również bliska odległość od pięknych terenów zielonych – Puszczy Słupeckiej, Rezerwatu Łęgi Czarnej Strugi czy Parku Bródnowskiego. Liczne ścieżki rowerowe pozwolą na aktywny wypoczynek na łonie natury. Nasze nowe osiedle jest połączeniem estetyki i funkcjonalności.

Oddanie do użytkowania budynków planowane jest na 4 kwartał 2017 r. Wykonawcą generalnym inwestycji będzie firma Łucz-bud.

ATRAKCJE INWESTYCJI I OKOLICY

Autobus
Gimnazjum
Szkoła podstawowa
Przedszkole
Sklep
Siłownia
Plac zabaw
Park
Podziemny parking
Cichobieżne windy
Duże balkony
Kameralne osiedle
Możliwość łączenia lokali
Osiedle przyjazne dzieciom
Program dopłat
Słoneczne ogródki
Szyte na miarę
 
 
 

Wyjątkowa lokalizacja

Viva Garden 3, oprócz nowoczesnej elewacji i kameralnej formy, wyróżnia się doskonałą lokalizacją. Osiedle znajduje się na Białołęce, w okolicy Factory Annopol, niecałe 10 kilometrów od ścisłego centrum miasta. Szybki transport zapewni komunikacja miejska. Jest to jedno z najatrakcyjniejszych i doskonale ulokowanych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Okolica osiedla Viva Garden 3 umożliwia łatwy dostęp do pobliskich dzielnic takich jak Bródno, Targówek czy Tarchomin. Bardzo sprawną komunikacje z centrum Warszawy zapewniają pobliskie przystanki autobusowe, tramwajowe oraz Trasa Armii Krajowej i Most Północny. Dodatkową zaletą jest znajdująca się w pobliżu rozbudowana infrastruktura miejska oferująca mieszkańcom dostęp do placówek publicznych, szkół, przedszkoli, sieci handlowych.

BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWANIA

Szczególnie dbamy o kapitał wpłacany przez naszych Klientów. W tym celu uruchomiliśmy otwarty rachunek powierniczy, z którego środki finansowe pobierane będą stopniowo w trakcie realizacji inwestycji Viva Garden 3.

 

*promocja dotyczy kwoty za metr kwadratowy mieszkania