PRZY PARKU

Przejdź do przeglądarki mieszkań

Mieszkania Targówek są zlokalizowane w urokliwej części dzielnicy, nieopodal zrewitalizowanego Parku Bródnowskiego. Osiedle jest praktycznie otoczone zielenią, co zapewnia mieszkańcom spokój oraz pozwala na komfortowy odpoczynek. Warto nadmienić, że sąsiadujący Park Bródnowski jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc na Targówku, to pięknie zaprojektowana oaza zieleni, z trzema akwenami wodnymi, fontanną oraz alejkami. To idealne miejsce do aktywnego wypoczynku i relaksu w rodzinnym gronie. W parku znajdują się nowoczesne place zabaw dla dzieci w różnym wieku, a także boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę oraz miejsce do gry w szachy i ping-ponga.

Przy Parku to zamknięte, ogrodzone osiedle, dzięki temu jest ono miejscem spokojnym i bezpiecznym. Nowoczesne mieszkania zostały rozlokowane w trzech eleganckich budynkach, pomiędzy którymi stworzono część rekreacyjno- wypoczynkową, a także plac zabaw dla najmłodszych dzieci. Dodatkowym atutem osiedla są lokale usługowe, umieszczone na parterze budynku pierwszego, od ul. Rembielińskiej, co pozwala na wygodne i szybkie zakupy, blisko domu. W budynkach znajduje się łącznie 127 lokali o powierzchni od 30 do 84 m2. Mieszkania spełniają zarówno oczekiwania singli, jak i rodzin z dziećmi, ponieważ zostały one starannie zaprojektowane, zgodnie z obecnie panującymi trendami i w funkcjonalny sposób. Jeśli natomiast wybrane mieszkanie nie spełnia oczekiwań klienta odnośnie jego kształtu czy wielkości, istnieje możliwość połączenia i przearanżowania danej przestrzeni. Kolejnym atutem lokali jest ich odpowiednie doświetlenie dzięki bardzo dużym oknom. Dodatkowo mieszkania zostały również wyposażone w duże słoneczne tarasy, co niewątpliwie przekłada się na wysoki komfort użytkowania i wypoczynku. Osoby kochające przestronne pomieszczenia na pewno ucieszy fakt, że zaprojektowaliśmy lokale o wysokości 3 metrów na najwyższej kondygnacji. Wszystkie mieszkania mają zapewnione miejsce do parkowania samochodów, pod budynkami znajduje się hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

ATRAKCJE INWESTYCJI I OKOLICY

W pobliżu planowanej II linii Metra
Autobus
Liceum
Gimnazjum
Szkoła podstawowa
Sklep
Bank
Basen
Siłownia
Biblioteka
Kino
Teatr
Plac zabaw
Park
Urząd
Szpital
Podziemny parking
Doskonała lokalizacja
Osiedle ogrodzone
 

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Przy Parku to nowoczesne osiedle położone w urokliwej części Targówka. To ościenna dzielnica Warszawy, która mimo położenia jest doskonale skomunikowana z Centrum dzięki Trasie Armii Krajowej oraz Mostowi Gdańskiego, a także pozostałymi dzielnicami stolicy. W odległości zaledwie kilku minut piechotą od osiedla znajdują się liczne przystanki autobusowe oraz tramwajowe, które pozwalają na szybkie i wygodne przemieszczanie się. A praktycznie tuż obok nich zaplanowana jest stacja II linii metra.  Ogromnym atutem Targówka jest doskonale rozwinięta infrastruktura, w pobliżu osiedla znajduje się wiele sklepów, galerii handlowych, szkół, przedszkoli oraz obiektów sportowych takich jak basen Polonez, a także stadnina koni. Natomiast kilka minut drogi od mieszkania znajdują się urzędy, ośrodki zdrowia, szpital, apteki, kościół, a także lokalny bazarek. Dzięki wielu dostępnym połączeniom komunikacji miejskiej, z osiedla jest także doskonały dojazd do wielu galerii i centrów handlowych.  

Inwestycja gotowa będzie na IV kwartał b.r. 

BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWANIA I WSPARCIA INWESTYCJI

Inwestycja budowy osiedla PRZY PARKU jest zabezpieczona rachunkiem powierniczym prowadzonym przez Bank PKO BP. Oznacza to, że środki pieniężne wpłacane przez klientów są gromadzone na otwartym rachunku powierniczym, a uwalniane przez Bank dopiero po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia.

Dodatkowo osobom zainteresowanym naszą ofertą proponujemy bezpłatną pomoc oraz wsparcie ekspertów finansowych w celu uzyskania atrakcyjnego kredytu na zakup mieszkania.