Skip to main content

Dziękujemy, zapytanie zostało wysłane

Skontaktujemy się tak szybko, jak będzie to możliwe.

Dziękujemy, zapytanie zostało wysłane

Skontaktujemy się tak szybko, jak będzie to możliwe.
Zadzwoń do nas

22 11 39 400
536 488 811

Lub zostaw swój numer - oddzwonimy!

Wyślij pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów przez Victoria Dom SA
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Victoria Dom SA ul. Kąty Grodziskie 105
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Victoria Dom SA ul. Kąty Grodziskie 105

Lokalizacja

Białołęka jest obecnie jedną z najpiękniejszych i najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy.
Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę, w pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, urzędy, placówki pocztowe, banki, ośrodki medyczne itd.
Lokalizację osiedla dobrano tak, by mieszkańcy mogli łączyć komfort życia wśród zieleni z dobrym dojazdem do pracy – dlatego stanowi ona doskonałą alternatywę dla zakupu mieszkania bliżej centrum Warszawy.

Na potrzebujących aktywnego wypoczynku czeka wspaniała okolica i wielkie, urokliwe obszary zieleni, w tym Lasy Białołęckie, ciągnące się aż do Legionowa.

Dojazd do centrum:

  • w pobliżu przystanek autobusowy i stacja kolejki Warszawa Płudy.
  • dla zmotoryzowanych atutem będzie bliskość ulicy Modlińskiej, Płochocińskiej oraz Mostu Północnego